Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen tulajdonságok jutnak...

Milyen tulajdonságok jutnak eszedbe az ilyen külsejű tini lányról?

Figyelt kérdés
Sovány, középmagas, sötétbarna szem, nagyon fehér bőr, nyak aljáig érő kivasalt feketére festett haj, fülben 2-2 fülbevaló, fekete vagy lila vagy sötétkék (cső)gatya, egyszerű póló ami illik a nadrághoz és tornacipő.
2010. jún. 18. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
EMO enyi
2010. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én..:D Csak a hajam barna..és nem annyira emo a kinézetem..:D
2010. jún. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kétségbeesettségében tinidivatot követő lány.
2010. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nemcsak tulajdonságok jutnak eszembe minden emberről a kinézete alapján,hanem az is,hogy szeretem-e vagy nem,vagy kijövök-e vele,vagy nem.És bármelyik ismeretlen emberről,akit látok és hallok beszélni,megtudnám mondani,hogy 2 hónap után kedvelném-e vagy sem..

És mindig be is jött az első látás utáni ítéletem..szóval mindig az lett,amit először mondtam..pedig mindig adtam második,harmadik esélyt..igaz,bennem is volt sok hiba.

2010. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erőltetetten elvont, ahogy elképzelem.
2010. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kívülről divatosnak hiszi az ember, de igazából önbizalomhiányban szenved, nagy valószínűséggel pesszimista, nem találja önmagát, gyakran szomorú... meg ilyesmik.
2010. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez jó :-) Nekem az, hogy nem hallott a dúsító hatású hajbalzsamokról. Fura, hogy mennyire megítélnék őt egyesek.


Most csak egy példát mondanék, hogy miért nem mondanám, hogy emo: tavaly suliba felvettem egy csinos, kockás blúzt. Új volt, boldog voltam, jól is állt. (Szívecskés, köves rózsaszín nyaklánccal.)Fekete-pink színösszeállítás volt, második szünetben mit kapok?


- Emo lettél, XY?


Oké, másnap felveszem a sima fekete pólómat, hogy abba biztos nem kötnek bele, végül is a fél világ olyat hord. Erre ugyanaz.


Harmadnap szürke, fekete mintás pólót vettem, erre megint ezt kaptam, pedig strasszok is voltak rajta. Hihetetlenül rosszul esett, nem azért, mert bármi bajom van az emokkal, hanem mert ez azt jelenti, hogy nem vehetek fel (annak ellenére, hogy szőke hajam van és nem festem magam feketére, valamint kék csőfarmert vettem, mivel az volt tiszta otthon) téli színösszeállítású ruhákat, ha azt akarom, hogy átlagos tininek nézzenek. Ennyi.

2010. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagyon tini.és elvont,kicsit önbizalomhiányos.így elsőre.29/f
2010. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!