Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom, hogy hova kéne...

Nem tudom, hogy hova kéne írnom ezt a kérdést, hogy mit csináljak ha "pszichés" okokból nem tudok enni?

Figyelt kérdés
(mindig mikor enni szeretnék bennem van a szorongás, hogy rosszul vagyok izgulok vmi miatt fáj a gyomorszájam, hányingerem van) és csak annyi tápanyagot tudok magamba tuszkolni amennyire ténylegesen szükségem van.150-160cm vagyok és 38-40kg. És szeretnék tenni ez ellen, kicsit hízni erősödni hogy bírjam az edzést és mielőtt kérdeznétek nem tudom mitől szorongok. Normális válaszokat szeretnék és nem olyanokat hogy menjek orvoshoz. Mert nem hiszem, hogy ez érdekel akárkit is.

2018. aug. 5. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:

De érdekel, csak ez egy betegség, hétköznapi ember nem tud vele mit kezdeni.

hiába mondom, meghívlak ebédre. na látod!!!

2018. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam betegnek.

Szimplán nem bírok enni mostanában egyáltalán mert rám jön a hányinger meg a frusztráció vagy nem tudom.

És nem vagyok se bulimiás se anorexiás,hogy zavarjon az étel csak a testem reagál így én magam nem.

2018. aug. 5. 21:37
 3/7 anonim válasza:
82%

Nagyon fontos! Amit leírtál 160 cm. és 40 kg. komolyan kell venni mert ez már kóros! Én 168 cm és 62 kg. vagyok és a Pszichiáter folyamatosan mondja, hogy enni kell mert muszáj! Ne szabad megijedned most semmitől ez a legfontosabb! Nem vagy egyedül ezt tudd! Nem szégyen szakorvoshoz fordulni! Csak egyszer mondom el:

El kell menned a háziorvoshoz, és megbízni benne! Garantáltan segíteni fog! De tényleg azt tedd amit ő mond neked! Ne félj tőle! Ha szakorvoshoz küld, mert a szorongás a probléma oka (tapasztalat és magánvélemény)!

Kihangsúlyozom nem vagyok orvos! A szakorvos jelen esetben egy Pszichiáterről van szó! A neked megfelelő gyógyszert fogja személyre szabva fölírni!

Most este van, de holnap menny azonnal a saját házorvosodhoz segíteni fog! Ne szégyenkezz és ne hibáztasd magad nem te tehetsz erről!

2018. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Pedig erre orvos fog megoldast talalni es nem a GYK "szakertői". Amúgy, az sem mindegy, hogy most inkabb 150, vagy 160cm vagy. Mert 150cm- hez a 38- 40 kg meg "elmegy", de 160cm- hez mar nem. Akarhogy is, a leírásod alapján, ez "táplálkozási rendellenesség".
2018. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

155cm körül

Azon kívül, hogy menjek orvoshoz valakinek valami otthoni ötlet,hogy legyen étvágyam?

Ellenvetéseim vannak az orvossal kapcsolatban nem akarok megnyílni ilyen emberek előtt személyesenxd

2018. aug. 5. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor meghalsz.

Ha lány vagy, akkor előtte még utolsó figyelmeztetésként leáll a ciklusod.

Ha fiú vagy, akkor csak simán meghalsz hirtelen.

2018. aug. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Najo xDD lany vagyok és azért remélem nem xDD
2018. aug. 7. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!