Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Megőrülök.

Mit tegyek? Megőrülök.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintem ez már nem igazán normális. Csak betakarózva tudok aludni, mert csak úgy érzem magamat biztonságban. Úgy érzem mintha figyelnének, ha egyedül vagyok valahol néha, de nem mindig. Például most nem. De valamikor mrg igen. És nagyon félek ilyenkor, és olyan helyre akarok menni ahol sokan vannak. Nem merek este kimenni például inni egy pohár vizet vagy mosdóba, mert félek. Ha az utcán megyek akkor is mindig nagyon sietek, meg hátrafelé nézegetek. Zenét hallgatni nem merek az utcán, emberek között, nehogy meghallják fülesen keresztül is, és kinevessenek. A dolgozatok előtt a suliban mindig az volt, hogy nagyon stresszeltem, fájt a hasam, utána rosszul voltam, hogy biztos jó lett-e.

Van valami bajom? Mit tegyek?

16 éves lány


2018. aug. 6. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak simán paranoiás vagy
2018. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy néha beleképzelek dolgokat a tárgyakba. Például egy kicsit meggyűrődött törölközőbe egy emberi arcot, a takaró halom a egy malacot, ilyesmi.
2018. aug. 6. 19:52
 3/12 A kérdező kommentje:
Első: és az baj?
2018. aug. 6. 19:52
 4/12 anonim válasza:

Csak lazíts egy kicsit, ne vedd ilyen komolyan a dolgokat. Ezeket csak beképzeled.


Csinálj olyan dolgokat amik a hobbid, amik kikapcsolnak és ne agyalj ennyit! élvezd a nyarat!

2018. aug. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm! :)
2018. aug. 6. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
#3: Miért, szerinted nem az? Lehet, hogy nem konkrétan paranoiás vagy, de valami tényleg nem klappol. Keress fel egy pszichológust és mondd el neki mindezeket.
2018. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen? Egyedül? Nem tudok elmenni orvoshoz. De annyira nem is akarok, egy idegennek elmondani a gondjaimat...
2018. aug. 6. 21:59
 8/12 A kérdező kommentje:
Na, mármint Ti is idegenek vagytok, de ez névtelen.
2018. aug. 6. 21:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Névtelenek vagyunk, viszont garantáltan nem fogjuk megoldani a problémád. Nyugi, egy lélekbúvár nem fog kiröhögni, mert fel van készülve a nálad jóval nehezebb esetekre is. Ha senki másnak nem mondod el, csak a szüleidnek és neki, az is bőven elég. Másra tényleg nem tartozik.
2018. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem hinném hogy pszihológus eset lenne

próbáld egy kicsit lazábban kezelni a dolgokat

2018. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!