Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék leállni a vágdosás...

Hogy tudnék leállni a vágdosással? Fontos kérlek

Figyelt kérdés
Na az úgy volt hogy még 2017 nyarán volt egy barátom és vele október 31. Én szakítottunk, és utánna megbeszéltük hogy barátok leszünk, és elkezte írni nekem hogy szivem stb. Azután egyszer csak letiltott. Akkor kezdtem el a vágdosást(január) és rendszeresen csináltam. Azután barátnőmnek sikerült valahogy kidobatnia velem a dolgokat (azt mondta ha nem teszem akkor nem leszünk barátok) jó ez volt február. Utánna minden nyugi volt (ezt muattam) és április végén elkezdtem újra (nagyon hiányzott már) és egészen idáig csinálom. Rendszeresen. Igazából februártól júniusig pszichológushoz jártam de nem segített semmit. És most a barátommal próbáljuk kitalálni hogyan szokhatnék le mert úgy érzem függő lettem és igazából amikor csinálom akkor megnyugszok, és jó érzés. Kérlek segítsetek. Köszönöm előre is.🤕

##vágdosas#depreszio#szakitas#segitseg
2018. aug. 12. 22:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát 3 éves koromban elváltak a szüleim, anyám alig láttam, azután anyukám kiment Olaszországba, a suliban szekaltak. Nem tudom hogy ez mennyire íze fontos
2018. aug. 16. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!