Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert akartok leallni a...

Miert akartok leallni a vagdosassal?

Figyelt kérdés
Lehet hogy meghalhatsz tole,de nem kell abba hagyni hanem egy kicsit leallni.. Mar mint csak karcolni magad vagy enyhe vagas.. En le sterilizaltam azt a dolgot amivel csinaltam es ezzel elkerultem a fertozest.. Vagas utan bepantennel bekened azt ennyi.. Lehet most oltani fogtok hogy tiszta gaz vagyok de leszarom:) Sok mindenen mentem keresztul es en mar csak a pengemre tamaszkodhatok.
2016. aug. 17. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Én nem oltalak...de buta vagy...mire jó??? Mi a baj?
2016. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Akkor leugrasz egy magas épület tetejéről és nem pihcsogsz. Megteszed. Addig csak egy figyelemhányos punhci vagy.
2016. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Hány éves vagy?
2016. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Jól értem, ez a dilis kis szuka arra bíztatja a többi idegbeteg tinikét, hogy karcolgassák magukat? Ez az oldal tényleg mindennek az alja.
2016. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Részben igazad van! Talán tudok segíteni. Nem kell mindig a pengére hagyatkozni. Én is megtenném. De nem teszem. Mégpedig azért, hogy ne essek vissza. Már április óta nem vágtam meg magam. Szörnyen hiányzik. De muszáj kitartanom.

Írj privátot.


16/l Bp.

2016. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
13%
Orvos, drágám, orvos. Semmit sem vetek meg jobban, mint azokat, akik ilyen mödszerekhez folyamodnak. Nekem is lett volna okom vagdosni magam, nem is egy, de mégsem tettem. Ha nem vagy képes leállni vele, akkor az csak azt bizonyítja, hogy buta vagy és vajmi kevés az önuralmad, akaraterőd. Azt ugye tudod, hogy akinek ilyen hajlamai vannak és kiderül, annak a későbbiekben el is vehetik a gyerekét, ha lesz neki. Segítek. Találj magadnak egy életcélt, és ne add fel ezt. Ez majd ad neked erőt a továbbiakban. Lehet ez bármi, csak nem szabad a felénél otthagyni. :)
2016. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Én nem akarok leállni vele. De nem is azért csinálom mert depis vagyok, vagy világfájdalam, vagy csak feltűnési viszketegségem van. Egyszerűen jó érzés az ezzel járó éles fájdalom és a vágásból kifolyó vér. Aki meg nem elítél ez miatt, az bekaphatja. Lesz. Rom. :)


18/L

2016. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem ítéllek el, támogatom. Legalább még egy roncs aki nem zavar a munkaerőpiacon. :-)
2016. okt. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!