Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy ennyire beteges...

Normális, hogy ennyire betegesen féltem mindenemet? 21/F

Figyelt kérdés

Legutóbb például az verte ki a biztosítékot a barátaimnál, és saját magamnál is, hogy megvettem elég sok pénzért egy Adidas kapuskesztyűt (foci) azonban nem használtam még egyáltalán mivel nem akarom, hogy elkopjon, így marad a régi kevésbé jó.

Ez a márka nagyon hamar kopik (a rendelés után néztem komolyabban utána, és bár dicsérik, de minden kapus szerint nem egy tartós darab) és nem szeretném látni, hogy szétmegy a kezemen egy fél/egy év alatt, így inkább csak nézegetem.

Mindig azt nevelték belém, hogy nagyon vigyáznom kell a dolgaimra, de, hogy ennyire az már a szüleim szerint is túlzás...



2018. aug. 17. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Hogy lenne normális ha te magad is felismerted hogy beteges?
2018. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez már kezd az lenni, hogy ennyire féltek egy kesztyűt, hogy inkább nem is használom, de nem tudom más is van-e így valamivel.
2018. aug. 17. 21:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Jet Black iPhone-t is csak azért nem vettem mert nagyon karcolódik, pedig az a szín tetszik a legjobban.
2018. aug. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!