Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsenek céljaim. Egyedül...

Nincsenek céljaim. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy az ismerőseim közül ki mit csinál szabadidejében. Amikor az jutott eszembe, hogy van, aki énekel, sportol, filmez egyszerre, egy kicsit ledöbbentem, hogy mindenre van ideje, amit szeret csinálni, és az is meglepett, hogy az én életemből hiányoznak ezek a dolgok. Nem tudom, hogy mivel szeretnék majd foglalkozni, semmi nem köt le. Igyekszem mindent kipróbálni, amit csak lehet, de nem vagyok képes semmit sem szenvedéllyel művelni, hosszútávon főleg nem. Egyik pillanatban ki se mozdulnék az ágyból, a másikban már indulnék hegyet mászni, tehát a hangulatom is elég változékony.

Ezzel mit lehet kezdeni? Esetleg ismerős valakinek a helyzet?


2010. jún. 21. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem igen.. én is pontosan ugyan ilyen vagyok. Nem nagyon tud semmi sem lekötni és ha valamit elkezdek akkor azt nem tudom hosszú távon űzni, mert hamar megunom és akkor valami mást szeretnék kipróbálni.. ezért nincsen semmi hobbim se. Ami ha bevaljuk elég sz ar ügy. Mindig azon nyafogok, hogy nincsen semmi sem amit csinálhatnék hobbi szinten és ez olyan rossz..
2010. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel sokan vagyunk igy szerintem

Mert végülis mindenkit érdekel valami,viszont sokszor még arra is lusták vagyunk, hogy a netten utána nézzünk

Mondok én neked egy jó hobbit és egyben feladatot is : szüntesd meg a lustaságod ! Nézz utána, a gyakorin is van elég ilyen kérdés, de az interneten még tutibb tippeket találsz a lustaság legyőzésére. Ha ez sikerül akkor a többi gyerekjáték lesz, mert szerintem téged sok minden érdekel, csak épp túl lusta vagy hozzá

2010. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eggyes felmérések szerint a lakosság 70%-nak nincs célja...
2010. jún. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, talán az a baj, hogy soha semmiben nem leszek a legjobb. Mert ha valamilyen versenyről van szó, akkor hihetetlenül kitartó tudok lenni, ezt mindig kedvelték bennem, de mindig "csak második" leszek mindenhol. Ilyenkor elkeseredek és inkább visszavonulok. Talán itt rontom el a dolgot.
2010. jún. 22. 11:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Vannak hobbijaim, szeretek festeni, fényképezni, kedvelem a labdajátékokat, de ha mondjuk meglátok egy képet, amit sokkal ötletesebbnek találok a saját képeimnél, akkor teljesen lelombozódom. Néha, ha ilyen van, akkor megpróbálom utánozni a képet, hogy bizonyítsam saját magamnak, hogy én is meg tudom csinálni. És ha sikerül, akkor már nem is érdekel az egész. Ellenkező esetben még rosszabbul érzem magam. Most komolyan, ez normális dolog?!
2010. jún. 22. 11:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszaitokat :)
2010. jún. 22. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!