Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Alkoholista lettem 18 évesen,...

Alkoholista lettem 18 évesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokáig magamba fojtottam a problémáim, aminek hatására elkezdtem cigizni, de mivel nincs mellettem olyan ember aki jó utra terelhetne, ezért rászoktam az új környezet miatt az alkoholra is. Mindennap kell 3 sör minimum mert frusztrált vagyok ha nem iszok.

Mit tegyek?


2018. szept. 19. 22:46
 1/10 anonim válasza:
Ha ez komoly, akkor keress fel valami ingyenes segítséget az interneten és lépj velük kapcsolatba. Ha van kereseted, több lehetőség is létezik
2018. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2018. szept. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2018. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fiú.
2018. szept. 21. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez csak 21 leszek lassan, a baj hogy mellé folyamat füvezek vagy bármi csak ne legyek józan, nincs senkim, nem is volt, nem is lesz, nem is akarok kijönni belőle csak minél hamarabb megdögleni, neked sok sikert.
2018. szept. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondta, sok ingyenes segítség létezik, ha egyetemre jársz, ott is kell lennie ilyen jellegű tanácsadásnak, ha gimibe, ott is tudsz segítséget kérni, onnan irányítanak valahova. Ha egyik sem, akkor neten is sok lehetőség van, sok sikert!
2018. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ma is megittal valamit?
2018. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5ös én is teljesen így vagyok, kábszi kivételével.

Nemszeretnék agyturkászhoz járni ezzel, magamtól akarnék valahogy kimászni belőle, de egyre lejjebb kerülök.

2018. szept. 23. 22:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Magadtól nem tudom mennyi esélyed van, mert nem ismerlek, de ha eddig nem sikerült... Nem szégyen segítséget kérni!
2018. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor ittal utoljára?
2018. okt. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!