Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem alkoholista lettem,...

Azt hiszem alkoholista lettem, de a helyzet az, hogy nem is akarok valtoztatni ezen. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem iszom mindennap, de van, hogy iszom hetkoznap is par sort. A helyzet az, hogy jol erzem magam tole, es teljesen oke vagyok azzal, hogy iszom. Ez normalis?
2016. szept. 7. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha kibírod mondjuk 2 hétig nélküle akkor nincs gond. Ha hiányzik minden este vagy pár naponta akkor már odafigyelnék.


Próbálj sportolni esténként helyette.

Persze te tudod :)

2016. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Heti pár sörtől még nem leszel alkesz. De ne az alkoholtól érezd jól magad. Én pl vacsi után megiszok egy kis pohár sört.

Keress valami más szórakozást, amitól jól érzed magad.

2016. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy en par dolog miatt depresszios vagyok, es csak nagyon minimalisan sulyos OCD betegsegben szenvedek. Ha viszont iszok, akkor ugy tudok funkcionalni, mint egy normalis tiszta agyu ember.
2016. szept. 7. 20:35
 4/13 A kérdező kommentje:
Volt mar, hogy ugy voltam vele, hogy nem iszok egy honapig, es sikerult is, persze elotte nem ittam annyit, mint mostanaba, de utanna visszaestem, e sujra kell.
2016. szept. 7. 20:39
 5/13 A kérdező kommentje:
Amugy heti 3-szor sportolok, es nem este szoktam inni, hanem inkabb reggel vagy napkozbe, persze, amikor edzes van, akkor nem, csak ritkan,
2016. szept. 7. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz változtatni rajta, akkor mi a kérdés? Igyál...
2016. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha ettol jol erzed magad akkor csinald. De az OCD es az alkohol nagyon rossz kombinacio.
2016. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem normális. Bele lehet sajnos halni. Szorongás oldására nem életmentő módszer. Pszichológushoz, pszichiáterhez nem akarsz menni?
2016. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de a gond szerintem az, hogy jó eséllyel ez csak erősödni fog. egyre inkább az alkoholhoz fog kötődni a jól léted.
2016. szept. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jobb már?
2021. dec. 5. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!