Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenki szerint szép vagyok....

Mindenki szerint szép vagyok. De szerintem nem, mit tudnék tenni hogy szépnek érezzem magam?

Figyelt kérdés

2018. okt. 6. 12:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

Bunkóság!

Aki a jelenlétedben ilyet mond más lányról, kerüld el messziről! Tapintatlanság és megalázó számodra.

2018. okt. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ment a zöld :D
2018. okt. 6. 20:40
 13/21 anonim válasza:
69%

rengeteg tök jó pasi sétál zsír ronda nőkkel,nem tűnt fel?

Talán az ágyban vagy rém unalmas.Öreg pasi vagyok,nekünk a készséges.kedves nők kellenek,kinek kell egy szép baba?

2018. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Jászay András válasza:
46%
A legszebb nőt is unja már valaki.
2018. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól gondolom az írásaid alapján te egy elég fiatal lány lehetsz még (max 18, se). Ne aggódj, ha tényleg szép vagy (a mai értékek alapján), rá fogsz jönni anélkül, hogy bármit is tennél. A legfontosabb: igényesség! Egy csúnya, de igényes lány százszor többet ér szerintem a legszebb, de igénytelen lánynál.
2018. okt. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Desintegrator válasza:
82%

Egyreszt a szepseg relativ, masreszt megkülönböztetendö az igenyessegtöl pl. A külsö tulajdonsagok altalaban ugyanazokrol arulkodnak a ferfiaknak, ugyanolyan benyomast keltenek, csak mashogy reagalnak (attol függöen, szerintük mire van szüksegük).

Az, hogy több baratod is megcsalt, egyaltalan nem biztos, hogy a te hibad. Föleg ha 16-24 eves vagy. A ferfiak közt is sok önertekelesi problemakkal küzd, csak ök ezt mashogy kezelik, mint a nök, mert altalaban tul büszkek ahhoz, hogy gyengenek lattassak magukat.

Lehet egyszerüen csak kevesnek ereztek magukat melletted :)

De a ferfiak szeretik azzal gyogyitani az önbizalmukat (föleg a fiatalabbak), hogy mindig ujabb nöket keresve bizonyitani akarnak maguknak, hogy meg van rajuk kereslet illetve el tudjak magukat adni (persze ezzel pont azt bizonyitjak, hogy önertekelesi zavaraik vannak).

A te erdeked, hogy ezeket az "egyedeket" kerüld messziröl. Nem kell magadat okolni masok tökeletlensege miatt. Valogass nyugodtan, legyel igenyes es fölösleges hivalkodon öltözködni, mert azt a primitiv ferfi ösztönök csak egyfelekeppen szoktak ertelmezni...

Ha igenyes es apolt külsöd van, de nem hivalkodo, az arrol arulkodik, hogy jol erzed magad a börödben, ebböl pedig egy ferfi arra asszocial, hogy törödö es gondoskodo nö vagy, akire szüksege van.

Alapjaban veve nagyon egyszerüen müködünk (en 35 eves hetero ferfi vagyok), es minden bonyolultnak tünö tettünknek vagy szövegünknek elemi mozgatorugoi vannak :)

Hozd ki magadbol a legjobbat es 100%, hogy talalsz magadnak egy normalis tarsat. Nyugodtan valogathatsz, es ha csalodsz valakiben, akkor fölösleges vivodni rajta, van meg több milliard ferfi, akiböl valogathatsz. Ne pazarold az idödet gyökerekre, vagy olyanra, aki csak 70%-ban passzol hozzad.

2018. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 nagybotos ***** válasza:

Se pozitív, se negatív irányba NE HALLGASS mások értékelésére. A belső szépség /rendbe tett lélek, szeretni tudás stb./ "átüt" formálja akülsődet. Különösen igaz ez ha van egy igyekezet, irányultság a szellemi életedben... Ha sugárzol a környezeted visszaveri, tükrözi ezt. Mindenki jobbnak, szebbnek érzi magát a társoságodban. Ez érték!

83F

2018. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
A szépség relatív dolog,kinek mi tetszik,van akinek ez a szép és az a csúnya van akinek megy a csúnya a szép mert nem lehetünk egyformák.Először is neked magadat kéne szépnek látni aztán a többi embert leszarni.Nekem is sokszor mondták pl jó képű vagyok először nem akartam elhinni,aztán kezdtem elfogadni,igaz nem nagyon vagyok sikeres ismerkedés téren ezért kicsit meg rendült a dologban a hitem,de valószínű tök mindegy,hogy helyes vagyok e vagy sem.
2018. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Helló!


Fogadd el - szeresd - magad! :)

2018. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 tesho ***** válasza:

Én egy régebbi hölgyismerősömet rábeszéltem,h vegyen fekete combfixet. Kicsit idegenkedett, mert sosem vett fel ilyesmit. Végül vett, lefotózta magát és elküldte olyan szöveggel,h nagyon szépnek, nőiesnek és kívánatosnak érzi magát benne.

Tükör előtt egész nap :-)

Szóval nem kell nagy dolgokban gondolkodni ;-)

2018. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!