Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a baj lehet velem? Miert...

Mi a baj lehet velem? Miert nem tudom elfogadni a külsőmet?

Figyelt kérdés
Miért születtem ilyen rondának? Ronda vagyok. És ez az is bizonyítja hogy sose volt barátnőm. Egyszerűen nem tudom magam elfogadni. Sokkal jobb volt amikor még meg se születtem. Egy picit emlékszem a születésem előtti pillanatra. Teljes sötétség vett körül. Az sokkal jobb volt minthogy azután megszülettem. Nincs értelme a létezésemnek se. Mit kéne tegyek? 19/F
2018. okt. 12. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, először is a "bizonyítékodat" megcáfolnám, mert az, hogy nem volt még barátnőd nincs összefüggésben avval, hogy "ronda" vagy. Ugyanis pár barátnőmnek ahogy neked nem volt barátnőd, nekik nem volt soha barátjuk, és szerintem ennek ellenére nagyon szépek(lány szemmel, elfogultság nélkül nézve). Azt hogy miért nem tudod elfogadni magad mi nem tudhatjuk, mert nem ismerünk. Esetleg találgathatunk,ezért kérdem hogy lehet-e, hogy kisebb, esetleg jelenlegi éveidben elnyomtak, semmibe vettek téged és a véleményed, ha próbálkoztál barátnőszerzéssel az utána való kudarcot hogyan dolgoztad fel, és mit kiáltottál ki a visszautasításod okának.Mert könnyen lehet hogy nem avval volt a lánynak(oknak) problémája mint amit te hiszel. Hogy mit tegyél? Ne foglalkozz avval hogy mások mit gondolnak a külsődről, legyél magabiztos(természetesen egészséges módon) , az is megtudja ragadni egy lánynak a figyelmét, és ha megragadod egy lány figyelmét akkor, már nem csak látszat magabiztosságod lesz, hanem tényleges. Ha a testeddel nem vagy megelégedve azon lehet változtatni (ha akarsz).A hozzád/alkatodhoz/stílusodhoz illő ruhadarabokkal máris sokat dobtál a külsődön,ami szintén magabiztosságot ad,ami egy pozitív előrelépés ahhoz hogy elfogadd a külsőd, és jól érezd magad úgy, ahogy vagy.
2018. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!