Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látom magamat csúnyábbna...

Miért látom magamat csúnyábbnak ha fényképen vagy idegen helyen vagyok és nem otthon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Idegen helyen nincs annyi idő beállítani a képet, és túlságosan önkritikus vagy magaddal szemben.
2018. okt. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Talán mert sötét van nálatok és sötétben szebb vagy.
2018. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Otthon a saját birodalmadban nagyobb az önbizalmad. Konkurrencia sincs, akivel össze lehetne hasonlítani.

Ami a fényképet illeti, fennáll az esélye, hogy más kezébe kerül. Ugyanaz, mint amikor nem hazai pályán vagy, és félsz az összehasonlítástól.

Próbálj meg elégedett lenni magaddal. Ezt kaptad, ezzel kell élned, boldogabb leszel ha elfogadod, és nem foglalkozol vele.

2018. okt. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ufipufi válasza:
Mielott elhagyod a hazat nyomj le egy deci whiskeyt huzora. Te leszel a legszebb a vilagon. ;)
2018. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tükörben én is előnyösebbnek látom magam, fényképen sokkal rosszabb.

De tudok olyan személyekről, akik életben jobban néznek ki, mint képen.Ennek van a fordítottja is, aki képen jobb, mint életben.Az okát nem tudom igazán.

2018. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!