Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » EZ normális? Már úgy érzem...

EZ normális? Már úgy érzem meg akarok halni

Figyelt kérdés
Teljesen kihalt az élet belőlem, sőt sosem volt bennem, sosem csináltam semmit. Kb. 2,5 éve már annak hogy minden nap arra gondolok hogy nem kéne a világon legyek, csak úgy létezem elegem van magamból nem tudok sehova se menni, régen még volt is hozzá kedvem amíg rá nem jöttem hogy nem tudok ismerkedni beszélgetni ez ellen mit tehetnék? 19/f

2018. okt. 30. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Teljesen önbizalom hiányos voltam és vagyok is minden téren
2018. okt. 30. 15:00
 2/5 anonim válasza:

Miért nem csinálsz semmit?

Miért nem tudsz sehova se menni?

2018. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs ami érdekelne, nincs semmi amire azt mondom hogy ezért megéri az egész,gyerekoromban se sportoltam semmit, már nem is akarom kipróbálni. Menni meg azért mert már kezdem úgy érezni hogy bárhová mennék felesleges. Erre mondják azt hogy örökre egyedül? jelentkeztem továbbtanulni mert reménykedtem de ugyan az maradt bemegyek hazajövök alszom.
2018. okt. 30. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább próbálj meg kimozdulni. Lehet úgy gondolod hogy felesleges lenne, de egy próbát megér. Az, hogy nem tudsz ismerkedni olyan nincs. Biztosan lenne egy olyan ember akinek szimpatikus lennél kevés önbizalommal is. Szánj egy kis időt arra, hogy oda állsz szépen a tükör elé és gyakorolod az ismerkedős szövegeket. Közben mélyen el is gondolkodhatsz magadon, hogy mennyi mindent vesztenél sőt vesztettél azzal, hogy folyton a problémáidat figyeled és rettegsz attól, hogy örökre egyedül maradsz. Hagyd egy kicsit hátra a gondjaid, tudom nehéz, de muszáj. Nem tarthatod magad zárt ajtó közt. A halál gondolatát pedig azonnal felejtsd el. Ha ismerkedni szeretnél, ne úgy menj oda az illetőhöz, hogy vajon mi rosszat fog bennem meglátni, hanem úgy hogy mi az a dolog ami miatt megkedvel majd engem.
2018. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Virike2018 válasza:
figyelj , ez majdnem minden kamasszal megtörténik.gondolom kamasz vagy.ha nem akkor nem tom miért.nem történt veled azóta vmi trauma(pl.szakítottál a barátoddal stb...)?
2019. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!