Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megbocsátanál a barátnődnek,...

Megbocsátanál a barátnődnek, hogy régen főállású sztriptíz táncosnő volt és ezt nem mondta el neked? 25/f

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
meg, de ha csak megmutatja, mit tanult.
2010. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Az gáz, de amúgy igen, HA Ő mondta el, és nem úgy derült ki, mert ha nem meri elmondani akko nem tudhatod, hogy még milyen takargatni valója van. Jaaa és akko má mutassa meg mit tud a hálószobába, nem? De.
2010. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta el , egy régi haverja elmondta és még képeket is mutatott...Már vagy egy napja könyörög ,hogy bocsássak meg ,de nem tudom.
2010. jún. 25. 13:31
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én simán megbocsájtanám. nem az a fontos.

34 F

2010. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Megbocsájtanám,de nem bíznék benne annyira:/
2010. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem biznék benne. Ki tudja hogy még miket nem mond el.
2010. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azert nem mondta el, mert rettentoen szegyenli, hogy ezt tette es el akarja felejteni, es sikerult neki mar annyira, hogy nem tartotta relevans informacionak. Szerintem meg kene ertened ot, legalabb beszeljetek meg.
2010. jún. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Én is ezzel foglalkoztam, de én elmondtam a (most már)férjemnek. Ő elfogadta, hogy ez már a MÚLT, és már évek óta nem csinálom. Akkor ebből éltem, ez volt a MUNKÁM. Most nevelem a gyerekeinket, és boldogok vagyunk.

Ne nézz hátra, inkább előre!

Valószínűleg nagyon szégyenli, talán meg is bánta, hogy csinálta, és nem merte elmondani. Sokszor azért nem vagyunk őszinték a másikkal, mert félünk, hogy elveszítjük, ha nem felelünk meg tökéletesen az elvárásainak. Szerintem a barátnőd nagyon szeret téged, ezért nem merte elmondani neked. De az is lehet, hogy később elmondta volna, ugyanis nem tudom, hogy mióta vagytok együtt. Lehet, hogy még nem elég erős a kapcsolatototok. Nincs mit megbocsátanod, mivel nem csinált semmi rosszat, hiszen akkor még nem is ismert téged, amikor ezzel foglalkozott. Ne büntesd már egy régi dolog miatt. Különben meg minden pasi azt hiszi, hogy ez egy milyen könnyű munka.....háááát én erről teljesen más véleménnyel vagyok. Ezt csak azok tudják, akik átélték. Ne ítélj elhamarkodottan, ha szereted felejtsd el az egészet, és légy vele boldog a mában! :-)

2010. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én biztos megbocsátanék. Mondjuk ez rajtad múlik, Ha szereted, akkor bocsáss meg neki!
2010. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak szégyenli amit tett és ha tényleg szereted akkor bocsáss meg neki
2010. júl. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!