Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha valami nem...

Az normális ha valami nem sikerül, vagy valamit nem engednek meg akkor lelkileg magamat ostorozom?

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normalis
2018. jún. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megtudnád indokolni?
2018. jún. 7. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyiben normális, vagy nem normális, de én is ezt szoktam csinálni, leginkább azért, mert megszülettem. Minek? Mondjuk nem csak én vagyok a hibás. De én is az vagyok, szóval szoktam magamat ostorozni. Lehet, le kellene róla szokni...
2018. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem normalis. Nyilvan van egy hatar amin belul meg “elfogadhato”, a kudarc elmenyet mindenki megeli valahanyszor az eletben, de nem kell ostoroznod magad. Vannak dolgok az eletben amik neked valok es vannak amik nem, minden kudarc es minden siker iranyt mutat neked hogy megtalald az utad. Az meg hogy azert is ostorozod magad mert valamit nem engednek meg az puszta hiszti.
2019. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!