Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék jobb barát?

Hogy lehetnék jobb barát?

Figyelt kérdés

van1 jó barátom és mikor vele lógok és pl: jön 1 másik barátja akkor velem nem is non foglalkozik.

Mért van ez?Akkor meg uncsizok h hozzám se szól:(


2010. ápr. 28. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:

ismerős.......

én ráakadtam a legjobb barátnőmre és ő a legfontosabb neki is én.. mostmár nicns olyan helyzet mit az 1 éve votl :)

2010. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ilyen dolog. Vannak emberek akik nagyon jól kijönnek egymással, szinte olvasnak egymás fejében, mindig van valami érdekes gondolatuk a másik számára... és vannak egyszerű barátok, akikkel jó együtt lógni, mindent meg lehet beszélni, de valahogy a közös hullámhossz nem 100%os. Majd csak találsz valakit aki neked ilyen...


Ha eddig nem volt 'legjobb barátod' az nem jelenti feltétlen hogy érzelmileg/erkölcsileg tufa vagy. Attól még nem vagy rossz barát, hogy nem ő a legjobb barátod. Amitől viszont igen, ha kibeszéled, ha sz.rban hagyod, ha átvered stb. Ha ilyet nem csinálsz minden rendben.

2010. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!