Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan le legyek önző?

Hogyan le legyek önző?

Figyelt kérdés
Mindenből nekem kell a jobb ha van valami a boltban az is egyből kell úgyérzem csak magára tudok gondolni 😔 Hogy lehet ezen változtatni? A saját anyám és a testvérem is utál ez miatt
2019. jan. 18. 14:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Önzetlen szeretnék lenni. És ha anya megkér valamire azt szájhúzás meg minden nélkül meg kéne csinálnom de már tudat alatt csinálom a szájhúzogatást 😔
2019. jan. 18. 14:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is önző vagyok én,én,én,majd a kutyám,és utánna jöhet más is.
2019. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ez van ma is beszélgettem a barátnőmmel és egyből mondtam hogy az én én én nekem stb most is ezzel kezdtem a mondatot 😠
2019. jan. 18. 14:28
 4/8 anonim válasza:
100%
Merd érezni azt hogy kinek mire van valóban szüksége a környezetedben - és add meg Nekik amit tudsz. Majd ha azt érzed vagy visszatér hozzád a szeretet - merd elfogadni azt..
2019. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ☺️
2019. jan. 18. 19:12
 6/8 anonim válasza:

Gyakorlást igényel.


Mikor észreveszed, hogy ilyet csinálsz, válts ellentétes állapotba, gondolatban.


Húzod a szád? Válts igenlő gondolatra, mikor valamire megkérnek. De azért ne legyél IGEN ember.


Fontos, hogy mond el a tesódnak és a szüleidnek, hogy megszeretnél változni és a segítségüket kérni.


Mondjuk az más kérdés, hogy mennyire nyitott természetűek.

2019. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondtam már nekik de azt mondták hogy ezt csak én tudom megoldani
2019. jan. 19. 13:48
 8/8 anonim válasza:

Nem egy tamogato a csaladod.


Eszt nem lehet adni nekik.

2019. jan. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!