Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok felszínes?...

Miért vagyok felszínes? Hogyan ne legyek az? Én nem akarok az lenni.

Figyelt kérdés
Nekem az a fontos,hogy jó teste legyen a barátnőmnek,és szép arca. Tudom felszínes vagyok,ezért szeretnék változtatni. A társkeresésben is akadályoz. F
2019. jan. 20. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,idővel változni fogsz.

Nem bűn,ha ìgy erzel :)

Termèszetesen legyen fontos a belső èrtèk is...mert a lelkiszèpsèg a legfontosabb!

Sok sikert,hogy megtaláld Őt :)

2019. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért baj, ha vannak az embereknek elvárásai, ha mindenki elfogadna mindent és minden jó lenne neki, ami van akkor soha nem haladnánk semmiben előre. Én is elvárom, hogy a pasim jól nézzen ki, nem azért edzek napiszinten meg egészségesen eszek(persze magamért is) hogy aztán beérjem azzal, akit bárki megkaphat. Ha nem vonzódok valakihez külsőben akkor szeretni se fogom tudni annyira. Csak tudnod kell a saját értékeidet, hogy milyen magasra tudod rakni a mércédet. Persze vannak kivételek.
2019. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!