Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Nem akarok felszín...

Mit tegyek? Nem akarok felszínes "lotyó" lenni?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem magam, szeretnék változni, de nem tudom h tegyem. Mintha a tudatalattimból jönne ez az érzés.

Tehát meg próbálom dióhéjba összefoglalni. Sajnos szerelem téren nem vagyok túl szerencsés, talán eddigi kapcsolataim során alig ha egyszer voltam szerelmes, bár valószínűleg az is csak fellángolás lehetett. Volt akivel belsőleg szinte teljesen összhangban voltunk, de csak mint barátok, így ebből következőleg a szex se volt jó. Ez a kapcsolat csak alig egy évig tartott.A jó szex hiánya vezetett ide, önzőséggel párosítva, ez pedig állandó feszültséget szült, így búcsút mondtunk egymásnak. Ez volt kb 2 éve.

Ezt követő évben nem voltak hosszabb kapcsolataim 2-2,5 max 3 hónapnál. Tudom h ez szánalmasan hangzik, de egyszerűen éreztem h belsőleg teljesen mások vagyunk, a kezdeti rózsaszín köd nagyon hamar elúszott, arról nem is beszélve h a szerelem csirája még nyomokban sem kezdett kibontakozni.Majd elegem lett így az elmúlt egy évben semmi nem volt, úgy értem semmi kapcsolat vagy randizás(természetesen egyéjszakás sem)

Most végre találtam egy olyan személyt aki belsőleg rendkívül passzolunk, magam sem hittem el mennyire, rendkívül jó barátok lettünk, ő többet kezd érezni irántam viszont engem sem sürget.Tudom h ez most felszínesen hangozhat, de külsőleg nem az esetem(egy magas velem, talán ez még nem lenne probléma, de összességében külsőleg nem álmaim férfia) tehát nincs meg a kezdetektől fogva az az úgynevezett "szikra" ami vonzana hozzá rendkívül szexuálisan is. Közben tudom az eszemmel h hiába érdeklődnek irántam külsőre nekem tetsző férfiak, belsőleg aligha passzolnánk annyira mint a fent említett személlyel. Szeretném vele megpróbálni, viszont sosem akarnám megbántani, nem tudom h a csók illetve az első szexuális érintkezés elindíthatna e bennem valamit(h szerelmes tudnék e lenni). Viszont félek ha találkoznék egy olyannal aki külsőleg jobban vonzana és belsőleg is passzolna , és meg lenne az a bizonyos "szikra" ami már úgy hiányzik,akkor elhagynám őt érte.


2014. jún. 20. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem akarsz felszínes lotyó lenni csak 1 megoldás van keress fel engem és napi egyszer ápolj le szépen.
2014. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a leírásod alapján nekem nem tűnsz lotyónak. szerintem próbáld meg azzal a sráccal is a kapcsolatot, még lehet hogy megváltozik a véleményed :)
2014. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha nem próbálod meg, soha nem lesz semmi.

Nem hagyhatod ki őt amiatt, mert lehet, hogy lesz egy jobb!

Egyébként, ha lesz egy jobb, akkor szakítasz vele, ami bár neki rossz, nem rosszabb, mintha nem is járnátok.

2014. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!