Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire depressziós?

Miért vagyok ennyire depressziós?

Figyelt kérdés
Már majdnem 5 éve tart ez. Az utóbbi pár hónapban annyi jó dolog történt velem, de még így se tudok kilábalni. Ezek a szürke hétköznapi esték kiborítanak. Folyton a halálon jár az eszem. Már azon is gondolkodtam, hogy ilyen depresszív alkat lenne az alap természetem. Apukám is depressziós volt egész életében. Ő most kint van külföldön, de ugyanaz a depressziós ember maradt. Apukám húga is depressziós egyfolytában. Lehet ezt örökölni? Tényleg, annyi minden jól megy mostanában, de egyszerűen nem... Folyton a szomorú gondolatok. Sokáig ittam esténként, de az se megoldás, hogy azzal gyógyítom magam. Ez mitől lehet?

2019. jan. 23. 14:30
 1/3 A kérdező kommentje:
21/F
2019. jan. 23. 14:31
 2/3 anonim válasza:

igen, sajnos lehet örökölni. De van valami alap probléma a háttérben, amire még nem jöttél rá. Gondolom mikor ittál még rosszabb volt. Próbálj meg egy jó pszichiátert, ő letud ásni a dolgok mélyére, kideríti mi áll a dolgok mögött. Egyedül sajnos nehéz rájönni. Én is úgy gondoltam tudom mi a bajom, de egy jó pszichológus még mélyebbre tudott ásni, és sokkal jobban vagyok. Énse tudtam örülni semminek, hiába értem el mindent amit szerettem volna. Legyél nyitott, egy próbát megér szerintem.

Vannak barátaid, párkapcsolatod, hobbid? Sajnos ezek a hosszú téli esték rátesznek egy lapáttal, még könnyebb depisnek lenni.

2019. jan. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Európa lakosságának zöme minőségi éhezésben szenved. A zöldségek/gyümölcsök 1964-tól '97-ig ásványianyag- és vitamintartalma 95%-kal csökkent!!!

Esetedben valószínű, hogy egy B komplex vitaminkúra egy-két szóból helyreállítaná a rendet.

2019. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!