Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Évek óta nincs semmiben sikerélményem, sajnos nem találok magamnak egy normális hobbit, eddig bárminek nekikezdtem (különböző hangszereken tanultam) meguntam, majd x év után abbahagytam. Legszívesebben valamilyen izgalmas sportot szerettem volna mindig is kipróbálni, de mivel kisvárosban élek, nincs nagyon lehetőség rá, és nem rendelkezem túl jó anyagi háttérel sem. Idén meg már felejtős keresni valamit, nyakamon az érettségi. Rettenetesen le vagyok törve, és tudom nem nyavajogni, hanem tenni kell ellene, de azt sem tudom még, hogy mit szeretnék.

Nem találom önmagam, elveszettnek, egy senkinek érzem magam.

Kérlek segítsen valaki, beleuntam már ebbe a monotonitásba, hogy életem sincs.



2019. jan. 26. 00:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd le az érettségit, és vonulj be katonának! Csak 1-2 évre. Jót fog tenni és utána mehetsz tovább tanulni.
2019. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyáltalán nem rossz ötlet, egy sorozatban is láttam egy kiképzés részletet, és elgondolkodtam rajta, hogy sokmindent belémráznának ott, ami eddig hiányzott belőlem. Annyi a bökkenő, hogy lány vagyok. Esteleg lányoknak nincs ilyesmi (felvételi nélkül)?
2019. jan. 26. 07:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy nők is mehetnek :)
2019. jan. 26. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!