Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehetne tenni ilyen...

Mit lehetne tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőmmel kiskorunk óta ismerjük egymást és nagyon szoros a barátságunk,de ő olyan lány aki szeret a társaság középpontja lenni,vannak jó beszólásai meg minden. ez nagyon jó, de én észrevettem hogy amikor egy társaságban vagyunk akkor én szorongok és nem merek megszólalni. pedig egyébként én is társasági ember vagyok. tudom hogy ő sokkal jobb fej nálam és semmi esélyem barátokat szerezni ha ő ott van.
2011. nov. 26. 20:17
 1/5 A kérdező kommentje:
14/L
2011. nov. 26. 20:18
 2/5 anonim ***** válasza:
az önbizalmadat kéne növelni, mert nála rosszabbnak hiszed magad és inkább háttérbe szorulsz
2011. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na hát én meg sokszor vagyok a társaság lelke, mégis megillettek egyszer-kétszer az antiszociális jelzovel...

12/L

2011. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Önbizalom kérdése az egész.
2011. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törj ki a szorongásodból, és legyél te is felszabadult!
2011. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!