Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az hogy azzal...

Miert van az hogy azzal almodok aki tetszik nekem? Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Minden ejszaka azzal a szemellyel almodok aki tetszik nekem egy ideje, de o nem erez irantam semmit. Olyan almaimban is benne van amihhez tenyleg semmi koze. Jelenthet ez valamit vagy csak en gondolom tul? (Elnezest amerikai billentyuzet miatt nincsenek ekezeteim)

2019. jan. 26. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Szerintem annyit jelent, hogy minden gondolatod lefoglalja, szereted, tehát álmodsz is vele/róla. Az, hogy ő nem érez irántad semmit, de legalább tud a vonzalmadról? Vagy valami viselkedési jelzést, célzást, flörtölést bocsátottál ki felé? Mert ha nem, akkor soha nem is fogja tudni, és ez az egész plátói, egyoldalú marad.

2019. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szia!

Hat ez igazabol eleg bonyolult, egy osztalyba jarunk es kulfoldon szoval az anyanyelvunk nem ugyanaz de angolul viszont vagyunk olyan szinten hogy kezdemenyezni tudunk egy normalis beszelgetest, mondjuk erre meg nem kerult sor, mert nagyon visszahuzodo vagyok igazabol es amikor lett volna alkalmam vele beszelni egyszeruen nem mertem. O neha probal velem beszelni de nem nagyon beszelunk. Nezni viszont szoktuk egymast eleg sokszor. Van amikor jeleket kuldd hogy talan erez valamit irantam de vannak olyan napok is amikor egyaltalan meg csak ram se nez. Szoval nem tudok rajta kiigazodni. En szoktam neki jeleket kuldeni nezem meg mosolygok ra gyakran nem tudom ebbol mit vesz le.

2019. jan. 26. 17:50
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem akkor flörtölj vele továbbra is, és ha nem vagy jó szóban, megpróbálhatod írásban, plusz az eye-sex is eléggé sikeres lehet, tudom, ezt írtad, hogy teszitek, de rá lehet kapcsolni. :) Az, hogy nem minden nap néz rád, lehet neki is rossz napja. Az Élet hullámzó. Ha tetszik neked, ne hagyd elúszni a lehetőséget, szerintem. :)
2019. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Közeleg a Valentin nap, és addig lehetne pár naponta kisebb - nem tudom - valami ajándékot adni neki. Mondjuk egy lapot, olyasmi szöveggel, hogy eláll a szavam a közeledben, de azért legyen vicces is.

Valami speckó képeslapot. Vagy amit te csinálsz. Neten vannak ötletek. És V-Dayre mindenképp valami szép lapot, csokit, virágot... nem tudom. :)

2019. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Megprobalok jobban flortolni vele hatha, csak felek, hogy nem jovok be neki csak en ertek felre valamit es nagyon ramenosnek fog hinni.
2019. jan. 26. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Ne félj, mert csak elsuhan melletted az Élet. :)

Ne légy nyomulós, DE tudja, hogy tetszel neki. EZ lenne a lényeg.

Sok siket kívánok Neked. :) <3

2019. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

ÁÁÁ, annyira siettem: Szóval Ő tudja, legyen számára a világos, hogy tetszik neked.

Így akartam írni. Bocsi.

Remélem, hogy viszonzásra találsz. <3 :)

2019. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom! Lany letemre nem tudom mennyire lenne fura ha en adnek neki ajandekot!:(
2019. jan. 26. 18:35
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem erre nincs különösebb szabály. Főleg nem Valentin Napkor vagy annak közeledtével. Ha furcsállja, hogy előre kap, mondj csak annyit, hogy elő ajándék V-Dayre.

Én már adtam anno fiúnak ajándékot, és nem volt belőle gond sosem. Ha tartasz ettől, előre találj ki valami indokot, hogy miért adnál neki valamit. Esetleg valami vicces - humoros dolgot. Tényleg nem tudom, így látatlanba. :)

Ha meg sem próbálod, mindig ezen fogsz hezitálni: Mi lett volna ha...

Ha pedig mégse jönnél be neki, legalább tudni fogod.

A Valentin Napot használd ki mindenképp!

2019. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megprobalom talan, csak nagyon felenk vagyok es nem tudom hogy menne, ha ha osszeszedem magam talan sikerul. Es szerinted jelenthet valamit hogy mindig vele almodok?
2019. jan. 26. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!