Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert van az hogy azzal...

Miert van az hogy azzal almodok aki tetszik nekem? Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
Minden ejszaka azzal a szemellyel almodok aki tetszik nekem egy ideje, de o nem erez irantam semmit. Olyan almaimban is benne van amihhez tenyleg semmi koze. Jelenthet ez valamit vagy csak en gondolom tul? (Elnezest amerikai billentyuzet miatt nincsenek ekezeteim)

2019. jan. 26. 17:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, azt jelenti, hogy szereted, szeretnél vele kapcsolatot, és sokat gondolsz rá. Ezért jelenik meg az álmaidban is. :) Ha valami misztikus magyarázatot vársz, olyat nem tudok. De sokszor, és kellemeseket álmodni valakivel, az jót jelent.


Értem, hogy félénk vagy, de meg kell próbálnod.

Egyszer kipróbálhatnád a rákacsintást, s ha furcsán nézne rád, még mindig kimagyarázhatod azzal, hogy csak a szemedbe ment valami. :)

2019. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket:)
2019. jan. 27. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!