Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igaz az Ha nem fogadod el...

Igaz az Ha nem fogadod el magad Addig nem fogom magam jol erezni a bőrömben?

Figyelt kérdés
17 eves Lany vagyok Es Elegge önbizalom hianyos Mit ajánlanatok hogy szeressem magam es el birjam magam fogadni?
2019. febr. 5. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Az egész élet nagy káosz és kérdések sorozata, mindig lesz valami, amivel nem leszel elégedett. Ha magaddal vagy elégedett, másokkal nem leszel.


Tekints úgy önmagadra, mintha idegen lennél és kezdj felfedezni magadban új tulajdonságokat vagy csinálj olyat, ami nem rád jellemző. Írok egy példát!


Világ életemben nehezemre esett idegeneket leszólítani, ezért direkt egy szombati napon, összeszedtem minden erőmet és elmentem a körútra idegeneket leszólítani.

Mivel örültem annak, hogy nem vernek meg, fellélegeztem és örültem, hogy nem vernek meg!

2019. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaz. Nem tudom, hogy sportolsz-e valamit, ha nem, akkor kezdjél bele, mert sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben, önbizalmat ad, kitartásra nevel, és még jó alakot is.
2019. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!