Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen adatbázisba kerültem...

Milyen adatbázisba kerültem be ezáltal?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem, ha konkrétan barátomhoz hívták a rendőröket, de ott voltam vele, és elkérték az én adataimat is, akkor én bekerültem úgymond a rendőrség adatbázisába? Ha igen akkor ez mit jelent? (Semmi kozom nem volt az ügyhöz, de egyébként sem történt semmilyen bűntény)

2019. márc. 15. 15:30
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:

A rendőrség adatbázisában mindenki szerepel, mert hát ugye, hogyne szerepelne, másik az, hogy ki hogyan szerepel benne.


Ilyenkor csak annyi történik, hogy valamilyen ügyben kimennek valahova, mert pl. tanúkat akarnak megkérdezni valamiről és felveszik az adatokat, ami sima szabvány eljárás. Tehát nem azért írják fel akár a te adataidat is, mert bajod lehet belőle, hanem ez a menete. Vagyis nem jelent semmit. Egyébként is rengeteg szabály van a rendőröknek a különféle helyzetekre.


Ha meg semmi közöd hozzá, akkor nincs félnivalód, na és ha meg egyébként sem történt semmi, akkor meg végképp nincs félnivalód.


Egyébként mi volt pontosabban?

2019. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha egerbe adják a feljelentést akkor gyöngyösön is látható az adatbázisba?
2021. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!