Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincsen életcélom. Mit tudok...

Nincsen életcélom. Mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

F

Felvidéki srác vagyok.


Máma kitettem ezt a kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..


Szüleim nem örülnek meg ennek, ha megtudják, hogy megbuktam megint. Már egyszer megbuktam fizikából, és pótvizsgát megcsináltam. Most megint megbuktam szlovák nyelvből. Megkértem a tanító nénit, hogy nem-i lehetne holnap lefelelnem, hogy nem, de hogy reméli, hogy nem haragszom, hogy megbuktatott. Augusztusban lesz a pótvizsga, és szeptemberben lesznek az érettségi szóbeli felelések. Szüleim azt mondták, ha megint megbukok, nem engednek pótvizsgára. "Minek az érettségi? Fogom valamire vinni? Ki fogom használni? Mire jó ez? Már régen dolgozhatnék 2 évet, csak feleslegesen húzom az időt, hogy ne kellessen dolgoznod" (és hasonló ilyen beszédek).


Lépjek be minnél hamarabb állandó munkahelyre? Ez így tovább nem mehet, muszáj valahol elkezdenem.


Nincs életcélom. Nincs elképzelésem, milyen munkát végezhetnék a jövőben. Operátor, szalagos munkát végeztem, nem rossz munka, csak sokan azt a munkát nem ajánlják. Elvesztettem mindent, barátokat, barátnőt, legjobb barátomat, mindenki elfut előlem, de bezzeg amikor valamire van szükségük, akkor jó vagyok, de ha én kérek valakitől segítséget, akkor nem tudom ki segítene nekem. Nagyon rossz időszakon megyek át. Csalódások egyikről, a másikra.


Máma az egyik osztálytársam mondta, hogy a haverja kérdezte tőle, hogy "mi a ... megbukott?" Olyan rosszakaratú emberek vannak, hogy megmondani nem lehet. Tudjátok miylen rossz ilyen beszédeket hallani? Tudjátok milyen rossz magamban lenni? Mindent elveszítettem. Újra megbuktam. Se barátok, se barátnő, se senkim nincs. Már azt érzem, hogy lassan beleőrülök ebbe az egészbe. Ez már sok rám. Igen nem tanultam eddig, de hidjétek el, ez minden közbejátszik, nem könnyű ez nekem.



Hogyan legyen életcélom? Érdekel a vezetés. Amit mondtam otthon, az mind fantázia volt számukra. Akkor most hogyan legyenek terveim, céljaim, álmaim? Hogyan a budös életben?


Kérlek segítsetek rajtam, adjatok tanácsokat kérlek!

Nagyon szépen köszönöm.


2019. ápr. 15. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Katonaság.
2019. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Es miert nem tanultal?
2019. ápr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tanulok
2019. ápr. 22. 08:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Mé hazucc?

Ha tanultal volna, nem buktal volna meg

2019. ápr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!