Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Miért utál...

Littlebabygirl kérdése:

Mit csináljak? Miért utál engem mindenki?

Figyelt kérdés
Otthon bármit mondok vagy bármit kérdezek leorditjak a fejemet vagy sertegetnek. A suliba dettó. Fojton szekalnak egy időben kikozositettek és mindenkit ellenem fordítottak. Nem tudom hogy mi ilyen rossz bennem hogy az életemben alig volt szép napom. Kiskorom is rossz volt és most sem jobb. Minden nap stresszelek mindenen. Szorongok és nem tudom senkivel sem megbeszélni a problemamat mert senki nem hallgat meg senkit nem érdekel a problémám.
2019. ápr. 16. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha gondolod írj és beszélgessünk róla. Már ha nem fáj ezekre visszagondolnod és megosztanod velem, mert fájdalmas emlékeket is fel kell idézned a beszélgetésünk során. Igyekszem segíteni amennyire tudok. Viszont nem vagyok pszichológus, ha úgy érzed inkább szakember segítsége kell, keress egyet, nem ciki.
2019. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Na most ez vagy tényleg így van, vagy csak te látod így. Egyébként ennyi infóból nem lehet megmondani. Mindenesetre keress fel egy pszichológust, ő segít.
2019. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Jegyezd meg,hogy az emberek ráéreznek a gyengeségeidre és ha rosszindulat van bennük bizony kijön belőlük.

Sokszor akaratlanul is,például rajtad töltik ki ezáltal,így dühüket...

Én tudom én is megérzem az emberek gyengeségeit,de inkább támogatom őket.

Viszont sajnos előfordult,hogy elnyomva voltam s a gyengét én is elnyomtam "pillanatra",hogy több legyek,de hirtelen észhez kaptam!


Sokan azáltal erzik magukat többnek,ha téged hibaztatnak vagyis elnyomnak!

Védd meg magad!szelíden és okosan!

2019. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
És inkább ne szólj semmit,senkihez csak aki megérdemli.
2019. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom tipikusan az a fajta duci csaj vagy aki csak nyavajog, akár előben akár itt pont leszarod ha bárki is foglalkozna veled. Ismerem a fajtádat...
2019. ápr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!