Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés
littlebabygirl nevű felhasználó kérdése:

Mit csináljak? Miért utál engem mindenki?

Otthon bármit mondok vagy bármit kérdezek leorditjak a fejemet vagy sertegetnek. A suliba dettó. Fojton szekalnak egy időben kikozositettek és mindenkit ellenem fordítottak. Nem tudom hogy mi ilyen rossz bennem hogy az életemben alig volt szép napom. Kiskorom is rossz volt és most sem jobb. Minden nap stresszelek mindenen. Szorongok és nem tudom senkivel sem megbeszélni a problemamat mert senki nem hallgat meg senkit nem érdekel a problémám.

ápr. 16. 10:42  Privát üzenet  

A válaszok
Ha gondolod írj és beszélgessünk róla. Már ha nem fáj ezekre visszagondolnod és megosztanod velem, mert fájdalmas emlékeket is fel kell idézned a beszélgetésünk során. Igyekszem segíteni amennyire tudok. Viszont nem vagyok pszichológus, ha úgy érzed inkább szakember segítsége kell, keress egyet, nem ciki.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 16. 10:54 Privát üzenet
Na most ez vagy tényleg így van, vagy csak te látod így. Egyébként ennyi infóból nem lehet megmondani. Mindenesetre keress fel egy pszichológust, ő segít.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 16. 10:55 Privát üzenet

Jegyezd meg,hogy az emberek ráéreznek a gyengeségeidre és ha rosszindulat van bennük bizony kijön belőlük.

Sokszor akaratlanul is,például rajtad töltik ki ezáltal,így dühüket...

Én tudom én is megérzem az emberek gyengeségeit,de inkább támogatom őket.

Viszont sajnos előfordult,hogy elnyomva voltam s a gyengét én is elnyomtam "pillanatra",hogy több legyek,de hirtelen észhez kaptam!

Sokan azáltal erzik magukat többnek,ha téged hibaztatnak vagyis elnyomnak!

Védd meg magad!szelíden és okosan!

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 16. 12:21 Privát üzenet
És inkább ne szólj semmit,senkihez csak aki megérdemli.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 16. 12:22 Privát üzenet
Gondolom tipikusan az a fajta duci csaj vagy aki csak nyavajog, akár előben akár itt pont leszarod ha bárki is foglalkozna veled. Ismerem a fajtádat...

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 17. 07:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet az oka hogy mindenki engem bánt?
Miért van az hogy azt érzem mindenki engem figyel?
Meg tudná nekem mondani valaki hogy pontosan ki a nyalizós, mert mindenki engem nyalizósnak tart pedig csak kérdezek valamit a tanártól!?
Miért érzem azt, hogy ha megyek például az utcán, hogy mindenki rajtam nevet, meg engem figyelnek?
Miért mondja nekem mindenki hogy 19 évesen levagyok maradva mindenről? Gondolok itt a bulizásokra csajozásra. Nem volt még csajom de ez engem egyáltalán nem zavar.
Folyon engem támad mindenki, egy senki vagyok?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!