Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mindenkit...

Miért van az, hogy mindenkit eltaszítok magamtól, aki csak közeledni próbál felém?

Figyelt kérdés
Már régóta ez van,de olyan mintha magam ellen fordulnék,vagy valami ilyesmi. Az emberi kapcsolataim tönkrementek,viszont nincsen semmi megbánás. Nem bánom,inkább nekem ez a jó. Próbáltam úgy gondolni rá,hogy na most megbántam,de nem.
2019. ápr. 17. 19:00
 1/4 anonim válasza:
69%

Én is ezt "művelem", bár én tudatosan csinálom.

Rájöttem hogy számomra az emberi kapcsolatoknak nincs semmi értelme. Néhány esetet leszámítva a legtöbb embert magam körül csak arra "használom" (bár ez így elég nagyképűen hangzik) hogy megkönnyítsék úgymond az életemet. Szó szerint "kihasználom" őket a saját komfort zónám kialakítása végett. Akik pedig semmivel nem tudnák ehhez hozzá járulni, azokat szándékosan távol tartom magamtól. Sajnos egy idő után már nem tudtam bízni a többi emberben, így hát arra jutottam hogy valamit lépni kell és el kell dönteni hogy ki is a fontos. Mások, vagy saját magam.

2019. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Introvertált, aszociális ember vagy. Lehet valamilyen szinten szociopata. Dettó mint én.


De ne aggódj sorstársam, nem így születtünk.

2019. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert mindenki szemét veled. Én se barátkozom szemetekkel, ezért van kevés barátom. :D
2019. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert félsz a szeretettől!!!!!!!

Én is ily módon eltaszítottam mindenkit es elhittem ez a legjobb megoldas.

Volt hogy reszkettem is,amikor szeretettel kozeledtek felèm.

Ìgy mindig is jobb lesz Neked,amig sulyosabb traumak nem ernek,kitaszított leszel vagy elnyomas alatt...ameddig nem erzed mennyire szukseg van a szeretetre,mindig is ilyen maradsz.

De nem is kell,hogy az embernek tucatnyi baratja legyen a lényeg,hogy szeretet,azért mindig adj masoknak,mert ezaltal Te is kapsz es ez boven eleg.

2019. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!