Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha arra érnél...

Mit tennél, ha arra érnél haza, hogy egy másik te már otthon van? Folyt.

Figyelt kérdés
lényegtelen, hogy párhuzamos világ, vagy klón, nem ez a lényeg...egyszerüen ugyan azok vagytok. Arra érsz haza, hogy ő is ott van. Egymással szemtől szembe álltok. Ő is ugyanúgy meglepett, esetleg ijedt, mint te...és igencsak ugyanazt gondolja, amit te, mivel ugyanazok vagytok. Hogy kezelnétek, mit tennétek...nemet, kort légyszíves.
2019. máj. 22. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, végre egy jó kérdés.

Hát, ha mindketten túléltük, akkor együtt leülnénk kitalálni, hogy mit kezdjünk a helyzettel.

2019. máj. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmennénk sörözni
2019. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Végre tudnék programot szervezni, mert ugyanazt kedvelnénk és ugyanolyan jófej és rendes lenne mint én :)
2019. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ugyanaz? Annak semmi értelme. El se tudnám vele végeztetni a piszkos munkáimat, hogy addig heverésszek, mert nyilván nem engedné, hiszen ő is erre vágyna...
2019. máj. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Fele-fele?

Meg tudnál egyezni magaddal?

2019. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Leszopnánk egymást, az úgyis csak önkielégítés, aztán megterveznénk egy nagy balhét ahol sokat lehet kaszálni úgy hogy az egyikőnk halálbiztos alibit biztosít. Én ellenék ha megtörténne...
2019. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Alig ha,nem felébrednék mivel nincs ilyen.(bocs de ez az én véleményem,bocsi ha,megbántottam valakit)Amúgy ha,álmomban történne ez letesztelném ,hogy tényleg én vagyok-e vagy csak egy álruhás idegen/rokon/ismerős!
2020. ápr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!