Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik a pár egyik tagjának...

Illik a pár egyik tagjának hajnalig bulizni, míg a másik a babájukra vigyáz otthon?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék a többségnek mi a véleménye, mert biztos ellentétes nézetek lesznek. A férjem rokonának volt esküvője, a szertartásra elmentünk a babánkkal együtt. A vacsorát is meg akartuk kockáztatni, de nagyon nyűgös volt, így hazamentünk, én otthon maradtam, a férjem úgy döntött, hogy visszamegy még egy kicsit a lakodalomba. Kihangsúlyoznám, hogy 'egy kicsit'-ről volt szó, így rábólintottam. Addig-addig halogatta a hazajövetelt, hogy csak még egy játékot megvár, csak még egy emberrel beszélget, hogy hajnali érkezés lett belőle. Tudom, hogy az ő rokona volt, és a baba mellett szükség van kikapcsolódásra, de eléggé megbántódtam. Azt mondta úgy érezte, hogy nyugodtan maradhat, mert a baba úgyis jó kezekben van, ha én vele vagyok, akkor ketten felesleges 'őriznünk'. Ezek szó szerint véve tények, de vajon fair? (Szerintem nagyon nem.)
2018. szept. 10. 13:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

Magamtól mondtam volna, hogy menjen vissza és bulizzon egy jót. Az ő rokonának lagzija volt.

Nálunk ugyanígy természetesen fordítva is működik, amikor az én unokatesómnak volt lagzija én maradtam ott, a férjem meg hazament korábban a 2 évesünkkel.

2018. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
Igen illik,nem kell belefulladni a babába,és nem kell meghalni mert gyerek lett. Nem kell megfojtani a férjedet mert a vége h egyedül állo anya leszel,ok és okozat..
2018. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nálunk fordítva nem működik, itt van a kutya elásva.
2018. szept. 10. 13:38
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanúgy gondolom,mint az előző. Mondtam volna neki, hogy maradjon. Ha nem jár el otthonról minden hétvégén a haverjaival, akkor néha belefér egy kis kikapcsolódás.
2018. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Ha egyedülálló anya leszek, én akkor se fogok többet eljárni otthonról mint jelenleg, ami = a nagy nullával. De kérdezem, oké, ha baba mellett nem kell megfulladni, akkor ez azt jelenti, hogy csak nekem kell, és csak neki nem?
2018. szept. 10. 13:40
 6/38 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg igaza van. Egy rokonának az esküvője volt. Nekünk is van gyerekünk,ha ez lett volna a felállás,én mondtam volna a páromnak,hogy nyugodtan maradjon. A leírásod alapján nagyon kicsi gyerekről van szó,aki gondolom éjjel aludt. Minek legyetek ketten? Ez a tipikusan a "dögöljön meg a másik tehene" mentalitás. Ha te nem lehetsz ott,akkor ő se érezze jól magát. Ha ennyire szerettél volna ott lenni,miért nem gondoskodtatok róla,hogy valaki vigyázzon rá pár órát, hogy te is mehess.Mert láthatóan ez böki a csőrödet.
2018. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%
Ja hát ha ilyennek szültél magadra vess,gondolom a gyerek elott se voltál egyenrangu fél..
2018. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
14%
Ne morogj vele. Férfi, kell a taposómalomból kiemelni néha.Légy nagyvonalú. Ez pont jó alkalom volt neki..Ha most elkezdesz morogni akkor jól elmérgesíted a helyzetet. Ne láncold magadhoz, mert abból jó sosem származik.
2018. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
82%
Akkor neked valójában nem az a bajod, hogy ő ott maradt, hanem hogy neked is kéne egy kis kikapcsolodás. Esetleg a barátnőiddel nem tudsz néha elmenni egy kávéra valahova? A pároddal beszéltél erről?
2018. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
85%
Akkor itt az a probléma, hogy te fordított esetben nem mehetnél. Ezt meg tudod oldani, ha kicsit nagyobb lesz a pici, és ő is meg tudja etetni. Egyszerűen közlöd, hogy elmentél, ekkor meg ekkor jössz, addig ő vigyáz a gyereketekre.
2018. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!