Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan aki helyre rakta...

Van olyan aki helyre rakta saját magát pszichológus vagy kineziológus nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A házasságom válságban, pedig a férjeü minden erejével azon van hogy jól müködjön, szeretjük egymást, sőt még mindig inkább szerelmesek vagyunk, tehát érzem a szeretetét és mégsem bízom meg benne!

Igazából volt egy olyan időszak, hogy nagyon sokszor magamra hagyott, sokat ivott és hát chatelgetett nőkkel, volt egy kis kibicsaklása is pár napig, de hamar lebukott, szoval nem feküdtek le egymással! De ezek bennem akkora törést hagytak hogy egyszerüen nem tudom tul tenni magam rajt! Néha már rögeszmémmé vált a féltékenység, rosszul vagyok és ingerült akárhányszor elmegy iszogatni a haverokkal, én itthon vagyok a gyerekekkel, szoval még ez is rátesz kicsit, hogy én nem mehetek vele stb.

De nem akarok ilyen lenni! Ujra akarok bizni benne, és télleg most már igyekszik ö is mindent megtenni ezért, de nekem mégsem megy... mit tudok csinálni? Járjak orvoshoz, terapeutához? Nem akarom feladni a házasságom, ö türelmes még, de meddig? Mi van ha ezzel a viselkedésemmel pont hogy még jobban ellököm magamtol? Hogy tudnék magabiztosabbá és bizalmasabbá válni? Ti miket tesztek ezért?


2019. máj. 30. 06:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mégy el pszichológushoz?
2019. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Párterápia????
2019. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!