Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találjam meg az utam? 21L

Hogy találjam meg az utam? 21L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves vagyok, és ott tartok hogy még mindig nem tudom mi érdekel. Míg mások már szakmát szereztek, én azt se tudom milyen irányba induljak el.

Nagyon szeretném már megtalálni azt amiben örömömet lelem, de nem tudom hogy kell.

Akik hasonló cipőben jártak/járnak, ti hogyan oldottátok ezt meg?

Válaszokat előre is köszönöm.



2019. jún. 9. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy csomó helyre elmentem dolgozni, olyanra is ami tuti nem tetszett hallásra, de kipróbáltam akkor is. És így találtam meg azt ami érdekel. Nem volt könnyű amúgy, rengeteg időm elment rá de megérte. Egyébként diákmunkaként voltam, érettségi előtt, így tudtam egyetemi szakot rögtön választani. Írj ha van valami kérdésed, segíteni kell stb. 20F
2019. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Riki miller válasza:

Mért ne probálhatnál ki sok mindent. Amugy az emberek nagy része nem is tudja igazán mi is a legjobb neki.


Szerintem csak kezdj el valamit is majd alakul...


Én amikor betöltöttem a 16 t már elmentem diákmunkát keresni sűrűn váltottam a hejeket hogy tapasztaljam mejik munkakört érzem jónak...


Régen azt néztem csak mennyit kereshetek utána már azt is néztem hogy mijen a munkakörnyezet meg mennyire elviselhetők a kollégák , hosszútávon mennyire bírom , hogyan hat az egészségemre vagy mennyi szabadidőm marad , ijenek.


de ez csak a karrier...


Sokat jártam discóba , csavarogtam , sok időt töltöttem barmokkal , baromkodtam , csajoztam , usztam az ital mámorában is rájöttem hogy ezek múlandó örömök .


Szerintem mindenkinek kellenek úticélok , mert célok nélkül elveszünk . Ahogy egy gyerek rászorul a szülei segítségére úgy egy felnőt is rászorúl egy kis utbaigazításra . Fontos hogy legyen előtte egy kép ami megmutatja a hejes utat , de mi lehet az a kép ? Apu meg anyu élete , is mivan ha ők is valamit rosszul csináltak , nem mindent , csak valamit . Nekik is kellet egy tökéletes kép ? Sokszór az ut tesz minket boldoggá mikor keresünk valamit is megtaláljuk ...


Gondolj vissza majd erre is majd ha megtaláltad azt a tökéletes képet meséld majd el a gyerekeidnek is hogy egy nap ők is kiakasszhassák ezt a gyönyörű képet a falukra is ők is elmesélhessék a gyerekeiknek is az unokáiknak ...

2019. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pinterest és YouTube ... Ezek tele vannak kreatív ötletekkel. Ha szeretnél tippeket írj privátot!

Illetve látogass meg egy csomó nyílt napot a különböző oktatási intézményekben, és nézd végig mit ajánlanak! Például a Széchenyi egyetemen az Audi szakain rengeteg sok érdekes dolgot tudnak mutatni a jövőképet illetően.

Látsz egy képet vagy videót ami érdekes, és elkezdesz utána olvasni. A végén pedig kilyukadsz egy szakmához vagy egy élet célhoz.

2019. jún. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!