Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnél örökké élni?

Szeretnél örökké élni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Jo dolog az. Foleg, ha lebenulsz es fekszel egy agyban mozdulatlanul :)
2019. jún. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Jajj én inkább már nem, még csak 481 éves vagyok, de már iszonyatosan fáj minden porcikám.
2019. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, mint a Hegylakó vagy Wolverine igen.
2019. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
83%
Nem! Folyamatos pusztulásban van a Föld. Ha már nem tudok ellene tenni akkor nem szeretném végignézni. El se kezdjétek, hogy 1ember is változtathat. Szelektíven gyűjtök, nem szemetelek, nem használok felesleges műanyagokat, eldobható szívószálat, zacskókat stb. Védem az állatokat és ott segítek ahol tudok. De sokkal több embernek fel kellene ébredni mostmár
2019. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem.Egy idő után megunnám.
2019. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Naná. Ez minden ember álma, ezért is hiszünk a mennyországban.
2019. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
A lélek őrök életű. A test halandó. Gyenge, betegségre hajlamos, fájdalmak gyötrik. Ezért nem sok öröm jut az életben.
2019. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%
csakis egészségesen,erejem teljében,elég pénzzel a kényelmes élethez.És csak úgy,ha a sok életerős ember összefogna a Föld megmentése érdekében,h legyen elég élelmiszer és jó sorozatok,meg persze a cicáimnak is örök életet kívánnék!:)
2019. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Örökké?

Azért ezt gondold meg.

1000 milliárd év múlva már 2 atom között is fényévek lesznek.

Mit csinálnál egy olyan világban, ahol az égvilágon semmi nincs? Se anyag, se fény, se számottevő hőmérséklet?

2019. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

5. Válaszolónak, én 18 évesen már most meguntam, sok kedvem nincs élni

Mármint, nem vagyok depis de vágod, várni a halálra, meg végignézni ahogy a szeretteid meghalnak, hát vágyik erre a hótligetihegylakó borostás párnacickánya, a tököm se kíváncsi arra ahogy anyámék megdöglenek aztán szép lassan én is. Meg minek élünk úgy effektíve, van értelme? Bárhogy nézzük erre nem tud az ember választ adni, bárki bármit válaszol erre a kérdésre bele fogok tudni kötni, esküszöm.


Na de, most én nem nagyon értem ezt a kérdést, én 18 évesen már modt azt várom legnagyobb áhitattal, hogy már halott legyek. Mi a retkes tökömnek nézzek meg bármit is? Minek legyen rossz/jó életem? Ha meghalok egyszer ígyis úgyis akkor nem tök mindegy? És nekem ne jöjjön itt senki olyanokkal, hogy hát de míg élsz használd ki meg izé azé. Na ide figyelj, ha te így vélekedsz mondok neked egy nyílt-titkot: Ha meghaltál nem létezel, nincs semmi, semmit nem látsz, feketeséget sem, semmit. Nem gondolkodsz többé, a tudatod többé már nem lesz.


Akkor minek éljek? A szülőket se értem... Ilyen mondanak, ők mindentöl megakarják védeni gyermekeiket. Már megbocsáss, akkor mi a tökömnek szültél? Ha nem szülsz nincs gyerek, ergó ami lenne gyerek de ninxs meg van védve. Dádá.


Túl realistán látom a világot, azt hiszed?

Itt az ideje kinyitnod a szemed és rácsodálkozni a világra, semminek nincs értéke, csak egy eszponenciálisan növekvő bomba az egész univerzum. Meg minek élsz? Az univerzum is megfog szünni, lesz helyette másik univerzum, de ott már nem te leszel, és nem a gyerekeid. Nem azon életformák amiket ismersz. A tökömnek élünk? Elmondjam az okát? Véletlen.

Ez nem egy tudományos álválasz, ez az oka. Egy véletlen vagyunk.


Nem én látom túl realistán a világot, ti nem bírjátok elviselni a valóságot. Mit gondolsz, miért léteznek vallások? Hogy higyj valamiben, azt hidd a halál után van élet, de nincs...


Itt volna az ideje az embereknek kinyitniuk szemeiket és rácsodálkozni mennyire nincs értelme létezésüknek.


Nem mást szidni, ez a valóság.


A topicra a rövid válaszom: Nem élnék örökké, ha volna rá lehetőségem már most megölném magam, láttam már eleget a világból, és nem olyan nagy szám mint ahogy annó anyámban élve gondoltam....

Mi a zseniális az életben? Minden csak véletlen. Dimenziók? Űrutazás? Minek?

Ezekre nem tudtok olyan választ adni, amibe ne lehetne belekötni, de ha valaki tud, és úgy, hogy annak értelme is legyen, akkor átutalok neki 80 000 forintot. (Pff.. Mintha érne bármit is...)

2019. jún. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!