Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnél örökké élni?

Szeretnél örökké élni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 19:27
1 2
 11/15 SóMisi válasza:

10-es Discogen nevű felhasználónak.


Bárhogy taposhatjátok a lelketeket, nem ti tehettek erről!

Valószínű, már a szüleitek is sérültek voltak.

Azt hiszed, hogy szabad akaratodból vagy ilyen, amilyennek látni véled magad?


Ásd ki magad!!!!!!!!!

Ne légy olyan, amilyennek látni szeretnének.

Főleg, Te se programozz másokat!!

Ha ki mered nyitni majd a szemed rájössz, hogy anyádék időben nem vették meg a TV zsinór elvágó, mágikus piros oldalcsípőt és pl. nézted, a torzításokra kihegyezett japán degenerált rajzfilmeket és közben jóízűeket sérültél.

Az életed minden szegletét irányították és Te nem tehetsz róla, hogy kiégtél.


Nincs olyan helyzet, amiből nem lehet felállni, bár épp ezt igyekeznek promotálni.

2019. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

11


Nem egészen értem mit akarsz elérni azzal amit mondasz :D

Direkt kiemeltem nem vagyok depressziós, semmilyen lelki gondom nincsen, amit írtál meg teljes mértékig értelmetlen, de nem is számítottam másra, értelmes választ nem tudtok adni, mivel ti is pontosan jól tudjátok, hogy ez az igazság. És igen is megpróbálom felébreszteni az emberekben a realitás nézetét, ez elég fontos lenne.


"Ne légy olyan, amilyennek látni szeretnének."

Mégis ki szeretne engem ilyennek látni? xDD


"Ha ki mered nyitni majd a szemed rájössz, hogy anyádék időben nem vették meg a TV zsinór elvágó, mágikus piros oldalcsípőt és pl. nézted, a torzításokra kihegyezett japán degenerált rajzfilmeket és közben jóízűeket sérültél."


Nem is nézek TV -t, nincs is TV -nk, (s) metafóraként sincs értelme ennek az üzenetednek. Egyébként egyetlen Japán rajzfilmet sem ismerek xDDD


"közben jóízűeket sérültél."

Hmmmm... És még én próbálok állítólag programozni másokat xD


"Nincs olyan helyzet, amiből nem lehet felállni, bár épp ezt igyekeznek promotálni."

Nekem aztán semmi bajom nincs, szimplán meguntam. És ezt pontosan, határozottan meg is indokoltam.


"Mármint, nem vagyok depis de vágod, várni a halálra, meg végignézni ahogy a szeretteid meghalnak, hát vágyik erre a hótligetihegylakó borostás párnacickánya, a tököm se kíváncsi arra ahogy anyámék megdöglenek aztán szép lassan én is. "


Na, most hogy ezt ismételten elolvastad TALÁN érted. Ha valóban megakarod érteni, akkor meg is fogod.

2019. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 SóMisi válasza:

Csacsi módon, csak most eszmélek.

Hát Te csak teszteled a publikumot!

Ezt bekaptam.

2019. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Igen. Most.


(Hogy holnap, vagy később is szeretnék-e, azt később kérdezd meg..)

2019. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, de kb úgy mint az Őslakó című filmben.


Érdekel a világ változása. :)

2019. júl. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!