Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy ne nézzenek...

Mit tehetnék, hogy ne nézzenek át rajtam?

Figyelt kérdés

Úgy érzem láthatatlan vagyok. A velem egykorú fiatalok egyszerűen átnéznek rajtam. Ha rájuk köszönök vállat vonnak és továbbmennek.

Jobb esetben, rosszabb esetben egyszerűen összesúgnak mögöttem, és mindenféle függőnek és drogosnak hívnak. Évekkel ezelőtt elég keményen gyógyszereztem, és volt miatta egy csúnya leégésem a társadalom előtt. Én nem bírom.

Napi többször is megfordul az agyamba az öngyilkosság gondolata.


2018. ápr. 21. 12:25
 1/2 anonim válasza:
Semmi képp ne legyél öngyilkos. Hidd el én is sokat gondoltam erre. De az egyetlen dolog amit kapták igazán,és nem szűntetheted meg. Változtathatsz ,hidd el!!!! Menny ugy el mellettük ,hogy nem köszönsz,és nagy önbizalommal! Mondd el a véleményed elöttük,szolj bele a dolgokba és lehetsz valaki
2018. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismeretlen emberekhez mész oda?
2018. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!