Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy jó replika vagy egy...

Egy jó replika vagy egy drágább eredeti?

Figyelt kérdés

Két óra tetszik nagyon, az egyik egy Rolex replika 40 ezerért, automata szerkezettel, és nem olyan gagyi külsővel.

A másik pedig egy Zeppelin kvarc óra. Ez viszont 75 ezer. Linkelek két képet, hogy szerintetek melyik volna a jobb.

A Rolex utánzat olcsóbb, ugyanakkor egy klasszikus darab, míg a másik garanciás, eredeti, de igencsak drága.


[link]


[link]



2019. okt. 4. 19:17
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:

Nem értem kérdező.


Azt írod, hogy órát csak óragyártól...erre akarsz venni egy HAMIS BÓVLIT!


Akkor most mi van?


De!


Ha már Rolex submariner. Ezzel mi a gondod: [link]


Tippelek, nincs ráírva, hogy ROLEX, és ezért nem lehet arcoskodni vele, ugyi?

2019. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Nem, ismerem a Steinhartot, tetszik is, minden jó lenne, de 137 ezret nem adnék érte. Amúgy meg írtam már, hogy nem a menőzésről szólna, mert úgysem látná nagyon senki.

Azt, hogy órát csak óragyártótól arra értettem, hogy nem vennék Calvin Klein meg Fossil stb. órákat soha, függetlenül attól, hogy tetszenek a Rolex, IWC stb hamisítványok.

2019. okt. 7. 14:00
 43/48 anonim ***** válasza:
Akkor gyűjts szépen és vegyél egy eredetit.
2019. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Egy férfi Boss vagy Gucci póló olyan 30-50 ezer, ilyet simán megvesznek maguknak fiatal kétkezi munkából élő mesteremberek is. (Jobban is mint az iskolázottabbak, akik jellemzően hétvégén laza helyen is inkább ingben érzik magukat jobban, meg nem is annyira a külsőségekkel akarnak villogni.) És igen, ha ilyenben megy el hétvégén csajozni egy autószerelő, ács vagy kamionsofőr, akkor az egy nem túl iskolázott, de jó bőr csaj figyelmét felkelti (legyen pl. kozmetikus, bolti eladó, pincérnő...).

A csaj azt gondolja magában, hogy ha ez a férfi megenged magának alkalmakra drágább ruhákat, akkor a nőire sem fogja sajnálni a pénzt, ami igaz is. De az ilyen férfinak van hozzá páréves 5 millió körüli autója is, meg egy rendezett lakása is (elég ha bérelt) is átlagosabb helyen.


Egy legszűkebben 3 milliós Rolex Submariner teljesen más kategória, mint egy 30-50 ezres póló, máshol hiteles. Csak egy példa, egy 50 ezres Gucci pólós vendéget még egy éjszakai nagyobb tucat szórakozóhely személyzete nem fog a VIP részlegbe invitálni, de ha meglátják rajtad a Rolex Submarinernek látszó órád, akkor meg invitálnak a VIP részlegbe (persze úgy, hogy fizetned kell a minimum 20 ezres beugrót), nagyon kellemetlen helyzet lesz kimagyarázni, hogy ezt nem engedheted meg, aminek a végén járhatsz úgy, hogy kidobnak..

2019. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam azon, hogy gyűjtök még akkor fél évig, és veszek egy Steinhartot, de csak azért megvenni, hogy mások azt lássák, hogy Steinhartot ír és nem Rolexet, kicsit visszatetsző nekem.

Valaki ezt írta egy fórumon:


"Van Steinhart Ocean 1-em is, eredeti Rolexeim is, meg mindenféle egyéb - napi szinten hordom őket, de az óraértő/gyűjtő körökön kívül kb: senkit sem érdekelt soha, mi van rajtam, meg nem nézte, észre nem vette soha senki... A többség életében nem látott eredeti Rolexet, fel sem ismeri."

2019. okt. 7. 18:42
 46/48 anonim válasza:

45.-re.


Akkor otthonra vegyél guminőt.


Úgysem látja senki, hogy kivel/mivel és hogyan dugsz.


Meg azt írtad, hogy van "Rolexhez való ruhád", de nincs 150-ed egy SO1-re?

2019. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
A magyar átlaggal ellentétben hiába vehetném meg, nem szoktam a félretett pénzemből ilyesmire elvenni csak úgy százezret. Inkább szépen gyűjtök annyit, hogy észre se vegyem a kiadást, de akkor sem tudom miért fizessek százezerrel többet, csak azért, hogy más (10-ből 1 aki látja) lássa, hogy ez Steinhart, ami ugyancsak egy no name valami a legtöbb embernek.
2019. okt. 7. 19:15
 48/48 anonim ***** válasza:

Tényleg tök felesleges venni drága Rolex pótlékot. Nem csak a 150 ezres Steinhartnak, de még az 1 milliós Tudornak sincs semmi presztízse sem. Sehol sem!


Összegezve:

szigorúan csak zárt térben magad akarod csodálni: hamis Rolex vágyadnak engedhetsz

Utcán fel akarod venni, barkácsáruházba, benzinkútra bemehetsz vele, de már strandon vagy kávézóban se villogj vele: logó nélküli 45 ezres Parnis (ez tárgyként szépen kidolgozott), ha totál bóvli is jó, akkor meg 15 ezres Invicta.

2019. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!