Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy Ipad elég lenne egyetemre?

Egy Ipad elég lenne egyetemre?

Figyelt kérdés
Van egy ipadem és őszintén szólva gimiben ez is elég volt a tanuláshoz. Laptopot nagyon rég használtam. Egyetemen milyen szempontból jelentene ez hátrányt? Nemzetközi kapcsolatokra mennék egyébként külföldön.

2020. jún. 15. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván szaktól és előadótól is függ, de nekem baromi sokat kellett jegyzetelnem. Volt olyan előadás, amin rendszeresen ilyen 10-15 A4-es oldalt teleírtam. Nem tudom egy iPaddel ez mennyire kivitelezhető kényelmesen és hatékonyan. Sokan amúgy nálunk azt csinálták, hogy diktafonnal/telefonnal felvették az egész előadást, otthon meghallgatták újra, és kijegyzetelték a lényeget. Dupla munka, de így biztos, hogy hatékonyabb a tanulás. Sajnos én sosem voltam ennyire szorgalmas. :D
2020. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván gondom gép helyett gondolod. Az attól függ mennyire használod jól és gyorsan. Legtöbb embernek a laptop a legegyszerűbb de ha pl telefonoddal gyorsan gépelsz és jól használod nyílván még az is elég lenne. Azért jó ha van egy pc otthon minden esetre legalább
2020. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen vennék hozzá egy smart keyboardot, amit hozzá lehet csatlakoztatni. Így tudnék gépelni, mintha laptop lenne. A kérdésem inkább arra irányult, hogy lenne e esetleg olyan dolog rajta, amit nem tudnék megoldani és az egyetemen elvaras.
2020. jún. 15. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki Tudja használni úgy, hogy tud vele hasznosan tanulni, miért ne?
2020. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Apple pencillel nagyon hasznos, tudsz a kiadott prezikbe jegyzetelni.
2020. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Járj utána ha tudsz hogy van-e valami szoftverkövetelmény az egyetemen. Nemzetközi kapcsolatokon talán statisztikát tudok elképzelni amihez kellhet speciális szoftver, na azok például nem futnak iPaden.
2020. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Most fejeztem be a 3. évem és sokmindent kipróbáltam, de szerintem az iPad a legjobb megoldás. Most veszek én is újat az utolsó 2 évre, szakdogázásra.

Egyszerre meg lehet nyitni, ha van kiadott anyag, hangrögzítő, jegyzet és böngészni is + kevesebb cuccal mehetsz. Érdemes jó üzemidejűt nézni, hogy kibírja a napokat.

2020. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!