Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy jó tabletet az egyetemre?

Egy jó tabletet az egyetemre?

Figyelt kérdés
iPhone telefonom van, viszont az iPadet sokallom hozza. De nem is az árral van a legfőbb bajom, hanem, hogy tölteni kell külön a ceruzát. Tudnátok bármilyen markában olcsóbb és talán nagyobb tabletet mondani, ahol nem kell tölteni külön a ceruzát? A minőség is fontos lenne, de azért az ára max 200 jó lenne minden tartozékkal együtt. Vagy mit ajánlatok, mit csináljak?

2022. aug. 12. 09:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Ipad is van ennyiért. Nekem is az van. Eleinte sokalltam, de megérte. Az üzemideje kárpótol.
2022. aug. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Igen, bőven van ennyiért ipad. És szerintem ha tablet, csak ipad.
2022. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ceruzatöltés az annyi, hogy odateszed az ipadra, de ha nem akarod folyamatosan ott tartani, akkor is elvan kb egy nspig
2022. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Csak az 1. Generációs ceruzát kell külön tölteni, a 2. Gent már nem. Azt csak ráteszed az ipad oldalára, és töltődik.

Viszont ahhoz olyan ipad kell, amivel kompatibilis. Az alap kb 130k-s ipad nem tud ilyet, az csak az 1. Gen ceruzát támogatja.

Viszont az ipad mini 6 vagy az ipad air 4/5 már támogatja a 2. Gen ceruzát és tölteni is tudja ha az oldalára teszed, szóval ha olyat választasz, akkor arra nem lesz panaszod ilyen téren.

2022. aug. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben inkább laptopot vennék, ennyiért már lehet kapni jó laptopokat. Nekem egy laptop sokkal nagyobb segítség volt Egyetem alatt.
2022. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Laptopom van jó, csak nehéz cipelni és nem tudok ugye írni manuálisan bele.

Egyébként iPad-én kívül mást akkor nem tudtok ajánlani? A töltés mindenképpen zavaró számomra. Nem szeretném tölteni a tollat.

2022. aug. 12. 10:28
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
hajegyzetelni akarsz, viszel papírt és tollat . a tablet nem erre való.
2022. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Minek a ceruza báj dö véj?


iPadAir vagy mini akkor.


Használtan veszel egy air-t tokkal billenytűzettel.

A kézzel jegyzetelsz tabletre az nem fog működni csak mondom.

Nem tudsz úgy írni mint papírra.

És nem csak a jegyzetelés része lesz bajos, hanem a jegyzetek használata is.

2022. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
előadásdiába mégis mivel írnék bele? kell a toll
2022. aug. 12. 12:06
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő kijelzővédővel olyan, mintha papírra írnál, mondjuk engem a “sima” kijelzővédő se zavar.


Kérdező, nekem ipad mini 6 van, kicsit nagy nekem, de ettől független szeretem. Gen2 ceruzával.


Szerintem, az s pen-t is tölteni kell…

Sőt bármilyen értelmes ceruzát. De az almás ceruza a tablet oldalán töltődik, semmi macera nincs vele.


Viszont javaslom, hogy úgy vegyél tabletet, ahogy én: eltöltöttem 30-30 percet az ipad és a samsung tablet nyomogatásával a boltban. Nálam egyértelmű nyerő volt az ipad

2022. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!