Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Notebook kérdés, egyetemre...

Notebook kérdés, egyetemre szerintetek jól gondolom a helyzetet?

Figyelt kérdés

1-2 év múlva műszaki egyetemre megyek és szükségem lesz egy jó notebook-ra, ez a kiszemelt példány(Azt le szögezem hogy nem vagyok gazdag! így a pénzt saját magamnak kell megkeresnem rá )


www.arukereso.hu/notebook-c3100/asus/n551jk-cn067h-p253667103/?gclid=CPSj4_Do4MQCFVTLtAod61gA7w


tudom drága, hülye vagy, minek ilyen erős vegyél fele ennyiért.


De most gondolkodjunk reálisan veszek egy új 100ezres gépet aminek a teljesítménye, megbízhatósága, minősége ellégé gyér... és sok panaszost hallani. Tönkre mennek 2-3év alatt stb.



Megveszem ezt a drágaságott amit linkeltem 5-6évet szerintem simán fog menni és még a melózni is tökéletesen erős lesz.


(ha szerintettek rosszul látom a helyzetet, akkor nyugodtan írjatok)



2015. ápr. 6. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyetemre ne játékos laptopot vegyél, mert azok hamarabb tönkremennek, nem fog ez neked 5 évet menni.

Elsősorban üzleti gépekben gondolkodj, melózni az kell, mert megbízhatóbbak, ha hosszú távra akarsz gépet, a konzumerek nem bírják.

Amiért valami drága, még nem jelenti feltétlenül azt, hogy jobb is, ez a laptopora fokozottan igaz, a te elvárásaidat még egy 400ezres gép sem teljesíteni, muszály kompromisszumot kötnöd, nincs tartós játékos gép.

2015. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jobban jársz az olcsóbbal, ha nem használod ki Teljesen fölösleges nagyon gyorsan elavulnak, és mint az elző is írta a drága ugyan úgy tönkre mehet. És még le is eshet ellophatják elhagyhatód .............
2015. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem az baromság hogy tönkre megy maximum ha folyton játszanák vele! de napi 1óra game, ha lesz időm szerintem nem ölné meg. A másik meg hogy ha úgy lenne akkor kipasztáznám belülről.



Amúgy milyen üzleti gépet ajánlsz? hasznátan kondolom de milyet? jó lenne valami erősebb vga-s és a proci se legyen gyenge!

2015. ápr. 6. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Az alkalmi játék is simán tönkreteszi, nem kell oda napi szinten 8 órát játszani vele hozzá.

Ha rossz a hűtés, vagy a minősége, azon nem tudsz javítani házibarkács módszerekkel.

Nem létezik munkára és játékra is alkalmas gép, választanod kell, hogy mi a fontosabb.

2015. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Acer VN7 nitro lapikrol mit gondolsz? elég jó a hűtésűk sokan dicsérik csak odd nincs csak a nagyobb modelbe ami 17,3" és én mas 15,6" nál nem akarok nagyobbat mert 15,6" os az egyik noti háti táskám
2015. ápr. 7. 23:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Na tessék linlelni ajánlani akkor üzleti notit egyetemre, de megbízhatót! ha még segíteni szeretnétek
2015. ápr. 7. 23:57
 7/10 anonim ***** válasza:

Lássuk az Acer Nitro tesztet:

[link]

" The maximum temperature of the CPU during this test was 96 °C (204.8 °F), the GPU leveled off at 85 °C (~185 °F)."

Kicsit meleg...

2015. ápr. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
I5-ösbe gondoltam az is bőven elég
2015. ápr. 8. 09:43
 9/10 anonim ***** válasza:
melózni nem jó, mert nagyon melegszik, választanod kell, hogy játszani akarsz vagy munkára lesz.
2015. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Van egyáltalán olyan üzleti gép amibe nvidia GeForce gtx videókárta is van?


igazából nem is értem mennek itt a fél, 1 millás gamer gépek és nem tudják megoldani úgy a hűtést mint egy üzleti gépben? vagy legalább a 250-300kategoriánál igazán megoldhatnák vízhűtéssel vagy valami mással :(


A másik meló közben mi melegítené jobban a gépet mint egy erős game?

2015. ápr. 9. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!