Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kiadnak 18 év alatt "drága"...

Kiadnak 18 év alatt "drága" dolgokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mediamarktba vagy telekomba szeretnék venni egy telefont 85ezer ft-ért. Kiadják szerintetek úgy , hogy nem vagyok 18, és nincs nagykorú/szülő velem?

2016. júl. 27. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lerakod a pénzt a fél millás TVt is viheted.
2016. júl. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Miért ne?Őket csak az érdekli hogy ki legyen fizetve.
2016. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez igy igaz leyzarják ha van pénz ..legalábbiy tmobileba biztos

18 vagyok és hoztam ki telefont 2 év hűségre és azt se kérdezték hogy dolgozom e vagy valami...

2016. júl. 27. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfizetésekhez, hitelszerződésekhez, köteles bejelentéshez (pl házvásárlás) szoktak adatokat kérni, vagy ha olyan terméket vásárolsz ami korhoz (ital, cigaretta) vagy engedélyhez (veszélyes anyagok) van kötve. Ezen kívül gyakorlatilag bármit megvehetsz ha ki tudod fizetni ott helyben.
2016. júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfizetést úgy tudom nem lehet. Egyébként igen, természetesen kiadják.
2016. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!