Sos! Hdd regenerator?

Figyelt kérdés

Hello

A mainap (hirtelen) meghalt a vinyom. Hallotam errol a hdd regeneratorrol..es ki szeretnem probalni. Am foggalmam sincs hogy hogy is bootoljam a lenovo laptopomra egy pendrive segitsegevel.

(Hasznaltan vettem a laptopot a gazdajanem szolt a hibarol..)

Segitsetek kerlek. Rengeteg munkam oda veszne. Hogy csinaljam?



2018. júl. 19. 21:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

tudtommal vagyis utolsó információm szerint nem vészes a vincseszeter sérülése, de beletelik egy napba mire sikerült megcsinálni. Foglalmam sincs hogy mit éreznek az olyan emberek mint akitöl vettem a laptopot.

Öszintén ha valakinek eladsz valamit csak elmondod a hibáit.. Azt sem emlitette hogy videokártya sem található a gépben csak az eredetije, pedig kérdeztem töle. (anyira suta nem vagyok informatikából hálla istennek..) Átvertek a laptoppal sajnos.,.

2018. júl. 21. 22:55
 12/16 anonim ***** válasza:

"...foglamam sem volt arról hogy egyszer nem idnul el a gép."


Nem indul a gép, ez is tág fogalom, ebből még nem lehet következtetni a HDD hibájának természetére. Ilyenkor még fórumon keresztül is, előbb tisztázni kell néhány körülményt / feltételt, utána következhet esetleg bármilyen javaslat, illetve program ajánlása.

– Vannak problémák, aminek a HDD Regeneratorral lehet nekifutni.

— Más problémákra az első hozzászólásban ajánlott, vagy ahhoz hasonló program való.

– Más problémákra egyik sem.

Tehát azt próbálom érzékeltetni, ennek nem az a módja, hogy nem indul a gép, ja akkor HDD Regenerator, ez nem így működik. Lehet az is, lehet más is.

2018. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

.... Ah.

Szerintem egyertelmu szoveg amit ki ir a gep inditaskor..(vinyolemez csereje szukseges)de meg mindig nem arra kaptam valaszt amire szerettem volna. Nem programot ajanlani kell. Hanem egy adot program lepesrol lepesre valo hasznalatat. (3.jara irtam le.) tessek kerem vegig olvasni amit irok koszonom..

2018. júl. 22. 14:57
 14/16 A kérdező kommentje:
már jelektéktelen , köszönöm a válaszokat :)
2018. júl. 22. 18:28
 15/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem egyertelmu szoveg amit ki ir a gep inditaskor..(vinyolemez csereje szukseges)"


Ne viccelj, egyrészt velünk ezt elfelejtetted közölni, ha jól látom.

Másrészt még ez sem számít, ugyanis ezt az üzenetet kiírja a gép akkor is, amikor nem szükséges a "vinyolemez" cseréje. Egyszerűen azért, mert többféle ok húzódhat meg az üzenet hátterében, lehet egyszerű bootszektor hiba stb.


Tudtad? Fórumokon van egy olyan szokás, illemszabály, hogy a megoldódott eseteknél elmondják a megoldást, hibák okát, mert abból mások is tanulnak, a fórum tárolja, később kereshető, Google stb. is rávezet.

Ezért a fórumokon a legnagyobb bunkóságnak számít, amikor valaki csak bedobja, hogy "megoldódott".


(Szemétláda vagyok persze, de ez tényleg így működik.)

2018. júl. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

életemben nem volotam forum hasztnálo :D bocsánat. :D


Találtam egy férfit aki lementette az adataimat , a lemezen 524 hibás szektor volt. igy a lemezt inkább kihajitattam, az uj lemez már uton van. :) az elözö tulajt pedig számon kértem és kifizetettem vele az uj lemezt :D

igy mrá jó ?:D (nem bunkóságból)

Igyen amugy el ismerem , hiányos adatokat adtam meg. ELnézést.

2018. júl. 22. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!