Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok kezdő fotósnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy haveromnak most kapta meg első komolynak számító fényképezőgépét, és karácsonyra szeretnék neki venni egy könyvet, amiből tanulhat is. Gyakorlatilag kezdő szinten van. Van esetleg valami ajánlásotok? Nem szívesen lőnék a sötétbe. :)

Köszönöm szépen!



2015. dec. 15. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2 féle kezdős fotós könyv van. Az egyik megmondja hogy kell virágot, esküvőt, állatot fotózni a másik fajta leírja a fotózás alapjait.
2015. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A Kelby-félét majd később, nem az alapokat írja le, hanem egy-két elejtett trükköt (melyeket pár hónap tapasztalatgyűjtés után kézenfekvőnek látsz majd). Amikor én olvastam anno, nagyon de nagyon hiányoltam belőle egy kis szakmaiságot, tárgyilagosságot. Megmondja mit csinálj, de hogy miért, az nem a te dolgod...


Szóval a leghasznosabb alap fotós könyv 'A Digitális Fotózás Műhelytitkai kezdőknek". Abból is a 2015-ös vagy '16-os. Érthetően elmagyarázza a dolgok technikai oldalát is, átfogóan végigvesz mindent az elmélettől a kiegészítőkön át azok használatáig.

2015. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!