Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » GPS, navigáció » Ha gps készülékkel elvétek...

Ha gps készülékkel elvétek egy leágazást, csinál ugye új útvonalat. Számít az új útvonal tervezési ideje attól hogy mennyi ország térkép van letöltve rá?

Figyelt kérdés
Van egy olcsóbb fajta gps készülékem és amikor elvétettem forgalmi okokból egy utcát, tervezett nekem uj útvonalat, de beletelt neki kb 10-15 másodpercbe. És ugye a pesti forgalomban nem állhatok meg megvárni hogy elkészüljön hanem addig haladni kell, csak lehet hogy addig azon is túlmegyek ahol ő majd engem le akarna terelni. Tehát hogy ilyenkor újra betölti a teljes EU térképet vagy csak az aktuális országot? Mert akkor törlöm róla és csak 2-3 ország marad rajta ami kellhet esetleg.

2021. nov. 1. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

igen, minél több térkép van rajta annál lassabb.

Csak azt tedd fel amire szükséged van feltétlenül. Ha

2021. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyened van, nekem mikor Garmin volt, nem mondom, hogy azonnal, de pár mp. és újra volt tervezve,pedig EU térkép van rajta.
2021. nov. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AZ enyém rögtön újra tervez ha letérek , már 20-30 méter után.
2021. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez egy Navitel.
2021. nov. 3. 19:51
 5/5 Zzzoli ***** válasza:
57%
Nem számít hogy mennyi térkép van a tárhelyén, nem az lassítja le. Mindig csak azt a térképet használja ahol vagy, ha itthon, akkor a magyart. Ez a lassulás hardver összetevőiből adódott. A processzor nem túl erős, a ram nem túl gyors, és a háttértár sem. Lehet épp be kellett tölteni egy új térkép részletet, számolni kellett egy új útvonalat, kommunikálni kellett a gps vevővel, így hát összejött ez az idő.
2021. nov. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!