Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha egy mikrohullámú sütőbe...

DikazDabas kérdése:

Ha egy mikrohullámú sütőbe beteszek kettő bögre tejet, akkor az később fog felmelegedni, mintha csak 1 bögrét tettem volna bele?

Figyelt kérdés
Nemtudom eldönteni, hogy most ez így hogy működik.
2019. okt. 30. 18:20
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

#19, #20-nak:


Te nem troll vagy hanem reménytelenül ostoba!


Tényleg csináltál egy kísérletet, amivel beigazoltad azt amit ÉN! egyszer már leírtam a #17-es válaszomban, majd ide is írod?

És azt állítod az én állításomat igazoló kísérletről hogy cáfolja azt amit igazol?

Fordulj orvoshoz.


#17:"Növekedne kicsit az idő, ami kizárólag a forgatásból következő periodikus takarásnak köszönhető."

2019. nov. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Ha képtelen vagy magadtól felismerni hogy a kétváltozós egyenletekben a változók összefüggenek, akkor ülj vissza az általánosba!


Mindegy hogy az időt változtatod azonos teljesítmény mellett, vagy a teljesítményt változtatod azonos idő mellett.

2019. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

#22 vagyok:


Te nem "tanulni" akarsz hanem a saját ostobaságodat akarod bizonygatni, hogy neked lehessen igazad.


Legyen igazad, én pedig befejeztem a diskurzust. További szép napot.

2019. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
35%

# Einstein (tudományos):

Mielőtt hülyének néznél: azért csináltam pohárral, mert tudtam, hogy úgyis mindegy. De ezen ne múljon, megcsináltam két tál vízzel is.

Két egyforma műanyag tál, azonos hőmérséklet: 17 °C.

Egyikben 2 dl, másikban 4 dl előkészítve.

Középre helyezve, 1 perc melegítés után: 52 °C és 34 °C.

Ilyenkor mi van? Arctakarás?

Ez a gond a magadfajta képzelgő hülyékkel, hogy ilyen fórumokon rengeteg baromságot ki tudtok találni, amit azután nehéz megértetni veletek, hogy baromság.

De végre egy olyan téma, ahol a fizikát nem tudod megcáfolni, agytalan.

Ja, mielőtt teljesen hülyének néznél, én sem úgy gondoltam, hogy a felvett teljesítmény teljes egésze a vízben alakul hővé, ne röhögtess... Nyilván a magnetronnál és a trafónál is távozik valamennyi hő formájában, hogy a leglényegesebbet említsem csak.

Vadász, vadász...

2019. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%

#23, #24-nek:


És a kísérletedben pontosan egy időegység (perc) alatt, a véletlenszerű szobahőmérséklet (17 fok) egész számú többszörösével növekedett a hőmérséklet, igaz?


Már itt elbuktad.


Belekezdtem én is a kísérletbe, és csak annyit mondok hogy két deci víz középre helyezve 1 perc alatt 86 fokos lett. Itt be is fejeztem.

2019. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
35%

# 25

Hogy ez mekkora sunyi kibúvási kísérlet... Keresed már kínosan a kapaszkodókat, mi? Nem csalódtam benned.

Mondtam én egy szóval is, hogy a fokok nagyságából pontosan mi vonható le?

Miért terelsz?

Adott egy kérdés a főcímben, olvasd el!

Te válaszod a főcímben feltett kérdésre:

----------------

"Tévedsz.

Én TUDOM hogy ugyanannyi idő alatt melegíti fel."

--------------

"Aki azt hiszi hogy több folyadékhoz több idő kell, az figyelmen kívül hagyja azt az apróságot, hogy a micro belseje 3 dimenziós!"

-----------------

Miről beszélsz? Mit bizonyítanak a tények? Hazudsz vagy nem hazudsz? Miért fejezted be a kísérletet? Beszarás?

2019. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

# 25

Egyébként a vízcsapból kiengedett víznek van valami köze a szobahőmérséklethez? Nem vártam meg, míg felmelegszik, raktam rögtön befelé, 1 perc múlva pedig a másikat.

Amikor leállítottam, még kicsit kevergettem a vizet a multiméter hőérzékelőjével, hogy kiegyenlítődjön, amíg megállt egy értéken.

2019. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
0%

#25, #26-27-nek:


Tényleg nem érzed hogy mennyire kínos vagy?

2019. nov. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

#28

Megint terelsz. Csak fizikai, tapasztalati tényeket adtam át. Te vagy itt a mikroszerelő karrierista (parasztosan: micro), neked kell tudni megmagyarázni.

Én nem értek hozzá. TV-videó-audió szervizemben nem nagyon alázom le magam ilyen egyszerű sütőkhöz.

Tehát, miért kerülöd ki a tisztességes választ?

Unalmasak már a baromságaid.

2019. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
Mi van, meguntátok? :)
2019. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!