Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ha egy mikrohullámú sütőbe...

DikazDabas kérdése:

Ha egy mikrohullámú sütőbe beteszek kettő bögre tejet, akkor az később fog felmelegedni, mintha csak 1 bögrét tettem volna bele?

Figyelt kérdés
Nemtudom eldönteni, hogy most ez így hogy működik.
2019. okt. 30. 18:20
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

# 40

Ez most komoly, ennyire beteg vagy? Itt van, tökéletesen igazolsz engem, annyira tudtam... Még ilyen szerencsétlent...

Kezdve azon, hogy most sem a lényegre reagálsz, hanem terelsz.

Miért jó az neked, hogy számomra maximális elégtételt okozol?

Azt előre sejtettem, hogy nem fogod beismerni a buktádat, mondjuk ebben is igazam lett.

Másik, hogy emberileg nézzünk már magunkba, meg a tükörbe!

Nekem tiszta a lelkiismeretem és neked? Gerinctelen szar alak...

Van róla fogalmad, hány ilyen paranoid hülyét láttam már? Pszichiátriai tanulmányt írhatnék belőletek.

És tényleg, mindig van újabb hülye. Ez a barom most a fizikát akarja megcáfolni. Illetve azt már nem tudja, ezért sunyin támad, hazudozik, képzelődik. Magából indul ki, saját gerinctelen lényéből.

2019. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

#40

Persze, az lehet irritáló, hogy itt egy hülye, miket képzel rólam. De más szempontból ki vagy te, egy senki lúzer. Nem számít mit hiszel, nekem az nem oszt, nem szoroz.

Annyi, hogy én a magam szempontjából a szellemi fölényemmel elégetett lehetek, megint kifogtam egy primitív szar alakot, aki vagy "csak" jellemtelen, vagy valami mentális betegsége is lehet, hülyeségeket néz be a fejébe,

Bár, egy állítólagos műszaki szakembernél ez különösen elítélendő, mert annak a csak a tényekre, bizonyítékokra lenne szabad támaszkodnia.

Ezt jól tudja, aki összetettebb elektronikák tervezésével vagy hibakeresésével foglalkozik (nem egyszerű sütőkről beszélek), hogy a fizikában nincs helye képzelgésnek, mert a valóság hamar pofán vág. Még jó, ha nem füstöl le valami vagy csap agyon az áram, mert hülyeséget talált ki az ember.

Ezért azt vallom, hogy ez a szakma évtizedek alatt az ember gondolkodását is formálja, helyreteszi, már akit lehetséges és nem gátolt mentálisan a szerencsétlen.

2019. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
0%
Elégetett --> elégedett. Még humorom is van, hat már a vörösbor.
2019. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%

#39 "szereplési-bizonyítási vágy."

Ha tudnád, milyen távol áll tőlem az exhibicionizmus, elsírnád magad, hogy mennyire melléfogtál. Gondolom, magadból indulsz ki itt is.

Ez csak a szabadidő eltöltése hobbiból, te szerencsétlen... Ahogy régen voltak a keresztrejtvények, mint agyi rágógumi, csak az nekem nem volt szokásom.

Arról meg nem tehetek, hogy több évtizednyi tapasztalattal sok kérdésre tudom a választ. Ilyen időtöltésnek legalább valami értelme is van. Már, ha nem lennének kártékony trollok is, akik persze csak bosszúságot okoznak.

De ennyire beteg hogyan lehet valaki, nekem az mit számít, hogy önmagam százalékoljam, mitől lenne jobb nekem, meg amúgy is buktad az egész témát.

Azt láttam, hogy valahonnan kaptam pozitívot is, amire azt gondoltam, eszerint más is egyetért, hátha ennek a baromnak is feltűnik.

Erre aztán végképp nem gondoltam, hogy még ezt is ilyen aljasul kiforgatja. Pedig tudhattam volna, hiszen ez a "típus" ezt szokta művelni.

Magadba rúgtál bele, szerencsétlen...

2019. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!