Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Kávéfőzőgépet vennék, milyen...

Kávéfőzőgépet vennék, milyen vegyek?

Figyelt kérdés

Eddig egy Electrolux EEA111 típusú kávégépem volt, ami nagyon finom kw-t főzött. 29000 -be került. A neten a megvétel után olvastam hogy árához képest nagyon finom kw-t főz, de amint lejár a jótállás azonnal be fog szarni. Hát meg is történt. a kérdésem az lenne, hogy ilyen árfekvésben mint ez volt, ilyenben milyen kw-főzőgépet tudnátok ajánlani tapasztalat alapján? Persze ami jól főz, de nem megy azonnal tönkre amint lejár a szavatossága? Elsősorban Auchanban venném, vagy Euronicsban, de természetesen mindegy hol, a lényeg hogy jól főzzön, és a fentebbi árnál ha többe is kerülne, de ne sokkal..


Várom a tippeket! :)



#Kávéfőzőgép vásárlása
2020. aug. 6. 12:08
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Nekem volt bosch tassimo, de túl erős kávét főzött, lecseréltem delonghi karos gépre. Azzal kézzel kellett darálni a kávét, takarítani utána.. Macera.. Lecseréltem nespresso vertuo nextre ami habos kávét csinál. Szintén erős a kávéja.. Még az 5-ös erősség is ami a leggyengébb. Hát most keresek egy profi automatát. De nem horror áron.. Ki mit ajánl? A kapszulásoktól nem tudok aludni olyan erősek.. Még a vizeleten is érezni;-))
2022. szept. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

#31, az olcsóbb fajta, 20-30 ezer Ft-os karos DeLonghi gépeket tudtam volna ajánlani, nem csak hogy mindössze 3.5 bar nyomással működnek, de ezek tetején még külön erősség szabályzó is van, csak ahogy néztem, sajnos már egyik sem kapható:

DeLonghi EC 6.1, 7.1, 8.1, és 9.1

Nekünk ez utóbbi van (bár az extrém tejhabosító csak parasztvakítás!), hozzád hasonlóan anyukám se szereti a túlzottan erős kávét, de a leggyengébbre állítva + több tejjel és 3 kanál cukorral ízlik Neki!

#27 voltam.

2022. szept. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
25%

Nem akarok olyat amibe külön kell darálni a kávét.. Jön 5 vendég plussz mi és ott tekerem előttük a kávédarálóval a kávét.. Nemá.. Volt ilyenem, profi daráló, delonghi karos gép..ec..nem is tudom hanyas.. Macera. Idő.. Garanciá időn belül eltört a profi daráló.. Nem bírt az egyiptomi kávé szemeivel..

Nézegettem siemens automata gépeket. De ott azt mondták a darálója nem hosszútávú.. A Jura svájci kávéfőzőgépekre mondták hogy megbízhatóak.. Egyenlőre az a kiszemelt.

Egy gomb és készíti a finom a kávét, bármikor..

2022. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Pedig az automata gépek mind legalább 15 bar nyomással dolgoznak, amitől méregerős lesz a kávé! Minek külön darálni, miért nem jó az eleve őrölt? Jó, a frissen őrölt kávé lehet hogy jobb aromájú, de egy átlagember nem hinném, hogy lényegesen észrevenné a különbséget, főleg ha fémdobozban van tárolva a kávépor! Vagy Tchibo Barista aromazáróval a zacskón...
2022. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Én végül is egy olcsóbbat vettem, amihez külön darálom a kávét egy bosch elektromos darálóval. egyszerre Kb. 3-4 főzetnyit darálok le vele. Kis hőfokon főzöm a kávét, és igy finom lesz, nem égett "erősnek" mondott fekete szar. Nekem amúgy is a gyenge kávé a megfelelő. Kis japán Sencor a kávéfőző, teljesen megbízható, eddig.
2022. szept. 18. 02:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!