Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi baja lehet a mosógépnek?

Mi baja lehet a mosógépnek?

Figyelt kérdés

Olyat is szoktam csinálni, hogy amikor kiszivattyúzza a mosóvizet a bojlerből én engedek meleg vizet, hogy az első öblítést még meleg vízzel végezze.

A mosási idő alatt normálisan működik, de ha öblíteni kezd akkor alulról kifolyik kb.: 2 dl víz.

A mosógépnek van túlfolyója?



2021. jan. 10. 08:39
1 2 3 4
 21/33 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:

Tudom, hogy nem bántásból írod, nem is veszem annak.

Minden mosás után ki szoktam csavarni a szűrőt, és már megnézettem egyszer a szerelővel, mikor itt járt, azt mondta nem penészedik, mert jól szellőzik a helyiség.

Ezen kívül, szoktam 3-4 liter ecettel legalább 2x átmosni évenként. Mivel csak kb. 1,5 - 2 hetente mosok, ez elég neki.

2021. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem időnként másik account-ról jelentkezel be, Kérdező. Ez a második olyan válasz, ami szerintem kérdezői komment lenne. Engem nem zavar, hogy kinek hány account-ja van, csak erre figyelj kérlek, mert zavaró kicsit, lévén nehezebb követni.


Új mosógépeken van dobtisztító program, amit mosógéptisztító szerrel, üres dobbal kell indítani. A mostani LG-k például emlékeztetnek is erre 30 mosásonként.

2021. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:

Valóban, de nem pontozok le senkit, ha erre gondolsz. Eddig nem volt két account-tom, most csináltam tegnap egy másikat, mert ha hozzászólok valamihez ebből a fiókból, azonnal lepontoznak már a a 85%-ból csak 79% van. mert trollkodnak.

Inkább egyenesen válaszolna az illető, de nem inkább lepontozza az embert, akár pozitív akár negatív a hsz-em.

2021. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
A mosásra visszatérve a gép még mos, majd leírom ha kész lesz, hogy folyt-e valahol a víz.
2021. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
KB. egy óra múlva.
2021. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
77%
A megértés nehezebb a két account miatt, mert az ember egy pillanatra elgondolkozik, hogy hoppá, most mi van.
2021. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:

Nem baj, ha nem akarod megérteni.

Ez az accoutom, már legalább 18-20 éves és már nagyon unom, a szemtelenkedő embereket, akiknek mindegy a válasz minősége, állandóan lepontozzák azokat, akik 85% felett vannak és lehúzzák 79%re vagy még lejjebb.

Kimostam a párnákat, most nem szakítottam meg az öblítést, hogy langyos vízzel öblítsen az főmosás után.

A gép alatt ismét volt szivárgás, ez miatt szerelőt kell hívjak.

Köszönöm a segítségedet!

2021. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos akkor kell. :(

Drukkolok, hogy könnyen megoldható legyen a probléma!

2021. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:

Köszönöm szépen! :)

Remélem nem kerül sokba és főleg azt, hogy nincs nagy baj

2021. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Sajnos, ki lehet dobni a mosógépet!

Csapágyas is és most már nem csak szivárog, hanem folyik. Egy kicsit meg lett mozgatva, ezért jobban kezdett folyni. :(

Nem gondoltam a csapágyra, igaz feltűnt, hogy zajos.

Köszi a válaszaidat!

2021. jan. 15. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!