Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik típusú villanybojlert...

Melyik típusú villanybojlert ajánlanátok egy 3 fős családnak és hány literest? Mennyiből jön ki kb, a gázüzemű átfolyós vízmelegítő villanybojlerre történő cseréje?

Figyelt kérdés
Imádok a zuhany alatt állni és sok vizet használunk, de azt kicsi a hely a fürdőben, hogy valami nagy legyen.

2021. máj. 10. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Gázüzemű az egy átverés,hogy olcsó. Villanybojler csak Hajdú mert van alkatrész utánpótlás ezer forintért .

3-fős családnak,elég egy 100-literes bojler.

2021. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 20 évig villany volt, most gáz van. A gáz nekem jobban bevált. Villany macerásabb és szerintem drágább is
2021. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajdú 80 literes elég lesz, de ne éjszakai vezérelt áramra köttessétek, hanem állandó nappalira.
2021. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100 liter nekünk hármunknak bőven elég, alapos tusolásra, villanybojler. De nem 20 percet állok a víz alatt, illetve lehetséges az is, de akkor a következő kell várjon amíg melegszik a víz.
2021. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 puritan ***** válasza:
Nem értem hogyan fürdenek azok az emberek, akiknél egy 80-100 literes villanybojler 2-3 embernek is elég. Egy kád vizet nem lehet megtölteni vele. Ha átfolyós villanybojlered van, örülj neki, és ha már nagyon öreg, inkább vegyél egy szintén átfolyós rendszerű ÚJ gázbojlert mint villanyt. Ennek viszonylag egyszerű az adminisztrációja, ha legálisan csináltatod meg. Ha viszont a gázbojlert lecseréled villanyra, és mégse válik be, visszafelé már szinte lehetetlen a gázbojlert engedélyeztetni.
2021. máj. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös

Tusolásra tökéletes ;) Kádban meg nyilván nem fürdenek minden nap, 3 személy.

2021. máj. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!