Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért fikázzák sokan a mobil...

Miért fikázzák sokan a mobil klímákat?

Figyelt kérdés
Én abszolút pozitívan csalódtam, pedig én is hagyományosan, jól van az úgy módon kiraktam a gégecsövet a párkányra a nyitott ablak mellett, csupán a sötétítő függöny van behúzva, a 10 nm-es szobát még is lehűti 24 fokra a 30-ról, ok, biztos nem olyan hatékony, mint a split, hangosabb is, de amennyivel drágábbak, szerintem ez is megérte. Kik szidják, szerelők?
2021. jún. 17. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Mert iszonyat hangosak és sokkal nagyobb huzatot csinálnak.

Működnek, de ezek azért komoly hátrányok.

2021. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Szirty ***** válasza:
100%
Szükségmegoldásnak jó lehet, de sok hátránya van.
2021. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokat fogyaszt, zúg, nem nagy szám
2021. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nagyon hangos.
2021. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem mobil klímát vettem mert arra sajnáltam a pénzt . Ha nem ilyet

nem hangos . [link]

2021. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az mondjuk szentigaz, hogy a 30 fokos szobánál ezerszer jobb a mobil klíma.

Nekem a Tosot régi modellje van, 2,1 KW-os. A fogyasztása 350 W/h maximumon, de nem kell egész nap mennie. Átlagos használat mellett úgy 4000 Ft-tal dobja meg a havi számlát, cserébe kellemes hűvös van abban a szobában, ahová épp rakom.

Hátrány a zaj, majdnem 20 dB-lel hangosabb a fali klímáknál. Aki erre érzékeny, az ne vegyen mobil klímát. Én a kéményekben vezetem el a meleget, így nem kell ablakot nyitni.

Szerintem a többség egy helyiségben használja majd úgyis, csak azért veszik, mert sokkal olcsóbb, esetleg albérletbe kell, ahová nem akar beépíttetni fali klímát. A karbantartása is nagyon egyszerű.

Ki szidja? Akinek fali klímája van, ami többször annyiba került. Sokkal jobb a fali klíma, ez tény. De akinek kevés a pénze, albérletben él és nem akar lemondani a hűvös szobáról 35 fokban sem, annak jó választás.

2021. jún. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mert cserélni kell benne a tartályt a kondenzvizzel, ha meg nem cseréled leáll.
2021. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Inkább olyan telefont vennék, amihez nem kell klima :))))))
2021. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

" Kik szidják, szerelők?"

Például én. Aki azt hittem, hogy az áráért legalább jó lesz.

Nem lett. Azt is hittem, hogy majd tudok aludni mellette. Nem tudtam.

125 ezerért vettem wifis hűtő-fűtő 3,5-ös split klímát.

2021. jún. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
(+50e a kötelező szerelési díj a garancia miatt és kötelező évenkénti szervizek)
2021. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!